• کدخبر: 1018
  • انتشار خبر: ۷:۱۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
  • چاپ خبر
شهرداری تبریز 29- شهرداری کاشان 25

غلبه شهرداری تبریز بر هندبالیست‌ های کاشانی

تیم هندبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در هفته اول مسابقات لیگ برتر هندبال کشور از دور رفت مغلوب تیم میزبان شد.

به گزارش کاشان اول، در این بازی که چهارشنبه عصر به میزبانی تبریز برگزار شد، تیم هندبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با نتیجه ۲۵ بر ۲۹ نتیجه را به تیم هندبال شهرداری تبریز واگذار کرد.
این سری مسابقات با حضور ۱۳ تیم در دو گروه شش تیمی از هفته اول شهریور به صورت رفت و برگشتی آغاز شد و بازی ها با رقابت تیم هندبال نیروی زمینی تهران و بافق یزد کلید خورد که این رقابت با پیروزی تیم بافق یزد به پایان رسید.
گفتنی است تیم هندبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در هفته دوم این دوره مسابقات با تیم هپکوی اراک در سالن ورزشی ۷ مهر به رقابت می‌پردازد.

هندبالیست‌ های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با تیم های بافق یزد، نیروی زمینی تهران، هپکو اراک، شهرداری تبریز، منیزیم فردوس همگروه خواهند بود.

لازم به ذکر است تیم هندبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به سرپرستی مهدی پدرام فر، سرمربی ربیع دولت آبادی و مربیگری مهدی دوست، اداره می‌شود و پوریا نمکی، سید امیرحسین میر افضل، سید ابوالفضل گلپر، بهنام فتاحی، عادل اسدی، رضا کاظمی، سید ایمان موسویان، مصطفی و میثم صالحی، جهانبخش شیبانی، عباس اسد زاده، حجت ربیعی، وحید اینالویی، محمد جمالی، مسعود زیارتی و مهدی الایارپور، بازیکنان این تیم را تشکیل می‌دهند.

در پایان خاطرنشان می‌شود امسال، اولین‌ سالی است که تیم های هندبال، فوتبال و بسکتبال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به صورت مشترک، به موفقیت‌های چشمگیر در سطح ملی رسیده و کاشان را چندین پله در رده بندی های کشوری این ورزش ها ارتقا داده اند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com