• کدخبر: 10222
  • انتشار خبر: ۳:۲۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
  • چاپ خبر

«مصطفای شهید» به کاشان می آید/ دارالمومنین میزبان خانواده شهید استقامت می شود

کنگره ملی مصطفای شهید با گفتمان جوان مومن انقلابی ۲۰ دی ماه جاری با حضور فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی در کاشان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، کنگره ملی مصطفای شهید با گفتمان جوان مومن انقلابی در کاشان در شامگاه دوشنبه ۲۰ دی ماه از ساعت ۱۸ در مسجد صادقیه کاشان با سخنرانی دکتر فریدون عباسی دانشمند هسته ای و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و با حضور خانواده شهید احمدی روشن آغاز می شود.
این کنگره ملی که بر اساس طرحی از فعالان فرهنگی کاشان و بسیجیان پایگاه مقاومت حضرت مسلم بن عقیل(ع) و کانون فرهنگی امام خامنه ای(مدظله العالی) این شهرستان در ستاد مرکزی کنگره در تهران به تصویب رسیده است در چهار استان کشور و از جمله دیار مومنان برگزار می شود.
علاوه بر کاشان، استان های همدان، یزد و تهران میزبانان دیگر این کنگره به شمار می روند که با سخنرانانی چون سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه، سردار نقدی معاون فرهنگی کل سپاه، دکتر حسن عباسی، استاد رائفی پور و…به تبیین اندیشه های شهید راه استقامت و پایداری و همجنین شاخصه های جوان انقلابی می پردازند.
اختتامیه این کنگره ۲۳ دی ماه جاری در امامزاده علی اکبر چیذر تهران آرامگاه شهید احمدی روشن با حضور اعضای کنگره در استان ها و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی اجرا می شود.
استقرار دبیرخانه دائمی کنگره یکی از برنامه هایی است که با هدف تبیین عملی گفتمان انقلاب، شناسایی استعدادهای ناب ایران اسلامی در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی و… در دستور کار مجریان کنگره ملی مصطفای شهید با گفتمان جوان مومن انقلابی قرار گرفته است.
انتهای خبر/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com