• کدخبر: 10299
  • انتشار خبر: ۱۲:۵۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
  • چاپ خبر
کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان توضیح داد:

کم و کیف تایید صلاحیت متقاضیان ورود به آموزش و پرورش کاشان

ارسلان همای نیکفر با اشاره به سالروز تشکیل هسته های گزینش به فرمان امام خمینی(ره) گفت: انجام گزینش و تایید صلاحیت متقاضیان ورود به آموزش و پرورش از اهمیت خاصی برخوردار است و گزینش آموزش و پرورش کاشان هم بر آن است جوانانی را جذب نماید که علاوه بر داشتن تخصص لازم ، دارای تعهد و ایمان و اخلاق مناسب نیز باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان با اشاره به سالروز تشکیل هسته های گزینش به فرمان امام خمینی(ره) گفت: در ۹  ماهه اول سال جاری یک هزار و  ۸۹۱ پرونده گزینش متقاضیان ورود به آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان در این کارشناسی انجام شده است.

ارسلان همای نیکفر افزود: از مجموع این پرونده ها، ۱۸۰ پرونده مربوط به تبدیل وضعیت استخدامی به قطعی و استخدامی به آزمایشی و ۱۱۶ پرونده مربوط به استخدام پیمانی و پرونده قراردادی بوده است.

به گفته وی، از مجموع یک هزار و ۸۹۱ پرونده که در این کارشناسی بررسی شد  ۹۷۸ پرونده مربوط به داوطلبان تدریس در مدارس غیردولتی و  ۸۴ پرونده مربوط به سرباز معلم و پنج  پرونده ویژه بوده است.

همای نیکفر اظهار کرد: بررسی ۴۰۲ پرونده از دانشجویان متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان و ۱۲۶ پرونده از سایر استانها در گزینش آموزش و پرورش کاشان بررسی شده است.

وی تصریح کرد: کارشناسی گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان، نظارت بر عملکرد ۱۳۰ مدرسه غیردولتی و پیش دبستانی و حدود ۷۰ موسسه علمی زبانهای خارجه و تقویت کنکور را بر عهده دارد.

این کارشناس گزنیش گفت: انجام گزینش و تایید صلاحیت متقاضیان ورود به آموزش و پرورش از اهمیت خاصی برخوردار است و گزینش آموزش و پرورش کاشان هم بر آن است جوانانی را جذب نماید که علاوه بر داشتن تخصص لازم ، دارای تعهد و ایمان و اخلاق مناسب نیز باشند.

وی تاکید کرد: مذاکراتی با با هسته گزینش آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شده است تا سیر گزینشی نیروهای مناطق شمال استان اصفهان در کاشان انجام شده و از تحمیل هزینه های مادی و معنوی بر متقاضیان برای مراجعه به مرکز استان کاسته شود.

همای نیکفر گفت: بیعت با شهدا ، تجلیل از پیشکسوتان گزینش، دیدار با خانواده شهدای گزینش، دیدار با امام جمعه شهر و  از جمله برنامه های گرامیداشت هفته گزینش در شهرستان کاشان است.

۱۵ دیماه سالروز  تشکیل هسته های گزینش به فرمان امام خمینی (ره) است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com