• کدخبر: 10336
  • انتشار خبر: ۱:۳۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
  • چاپ خبر
مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان:

رتبه برتر گفتمان تعامل شهری از آن شهرداری کاشان شد

مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان گفت: شهرداری کاشان موفق به دریافت رتبه برتر گفتمان تعامل شهری در بین روابط عمومی های سراسر کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، محمد علی فرجی با بیان اینکه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، به کسب رتبه برتر نایل آمد، اظهار کرد: این کنفرانس با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، امروز ۱۹ دی در مرکز همایش‌های بین المللی هتل المپیک برگزار  شد.

وی با اشاره به اینکه این کنفرانس با حضور اساتید و چهره های برترروابط عمومی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل  شد، گفت: در این کنفرانس گامی دیگر در تعامل و گفتمان شهری برداشته شد و شهرداری کاشان رتبه برتر این کنفرانس را به خود اختصاص داد.

مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، تصریح کرد: در این کنفرانس، شاغلان و مشاوران روابط عمـومی گردهم آمدند تا با آموزش اسـتراتژی های مختلف ارتباطی، راهبردهای جدیـدی را برای پیـشبرد فعالیت هـای حرفه ای و سازمانی با رویکرد «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا» کسب کنند.

فرجی یادآور شد: کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (ICPR)  از سال ۱۳۸۳ همه ساله با همکاری مستقیم دانشگاه های معتبر ارتباطات و روابط عمومی، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی برگزار می شود.

به گفته وی شاغلان روابط عمومی، مدیران و کارشناسان صنعت تبلیغات و بازاریابی، ارتباط گران و روزنامه نگاران، مدیران خدمات مشتریان و مدیران توسعه کسب و کار کشور از جمله شرکت کنندگان این کنفرانس بودند.

گفتنی است، گفتمان تعامل شهری یعنی بهره گیری از دانش متخصصین و استقبال از نقطه نظرات و خواسته های شهروندان، به دیگر روی، در گفتمان تعامل شهری، مسائل و دغدغه ها برای همه اقشار قابل لمس، شنیدن و دیدن بوده   و مدیریت تعامل شهری راهبردی کوتاه مدت جهت برطرف شدن مشکلات شهر است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com