پایگاه خبری تحلیلی شهرستان کاشان

رتبه برتر گفتمان تعامل شهری از آن شهرداری کاشان شد

کدخبر: 10336
دی ۱۹, ۱۳۹۵ در ساعت ۱:۳۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، محمد علی فرجی با بیان اینکه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، به کسب رتبه برتر نایل آمد، اظهار کرد: این کنفرانس با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، امروز ۱۹ دی در مرکز همایش‌های بین المللی هتل المپیک برگزار  شد.

وی با اشاره به اینکه این کنفرانس با حضور اساتید و چهره های برترروابط عمومی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل  شد، گفت: در این کنفرانس گامی دیگر در تعامل و گفتمان شهری برداشته شد و شهرداری کاشان رتبه برتر این کنفرانس را به خود اختصاص داد.

مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، تصریح کرد: در این کنفرانس، شاغلان و مشاوران روابط عمـومی گردهم آمدند تا با آموزش اسـتراتژی های مختلف ارتباطی، راهبردهای جدیـدی را برای پیـشبرد فعالیت هـای حرفه ای و سازمانی با رویکرد «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا» کسب کنند.

فرجی یادآور شد: کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (ICPR)  از سال ۱۳۸۳ همه ساله با همکاری مستقیم دانشگاه های معتبر ارتباطات و روابط عمومی، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی برگزار می شود.

به گفته وی شاغلان روابط عمومی، مدیران و کارشناسان صنعت تبلیغات و بازاریابی، ارتباط گران و روزنامه نگاران، مدیران خدمات مشتریان و مدیران توسعه کسب و کار کشور از جمله شرکت کنندگان این کنفرانس بودند.

گفتنی است، گفتمان تعامل شهری یعنی بهره گیری از دانش متخصصین و استقبال از نقطه نظرات و خواسته های شهروندان، به دیگر روی، در گفتمان تعامل شهری، مسائل و دغدغه ها برای همه اقشار قابل لمس، شنیدن و دیدن بوده   و مدیریت تعامل شهری راهبردی کوتاه مدت جهت برطرف شدن مشکلات شهر است.

انتهای پیام/