• کدخبر: 10340
  • انتشار خبر: ۳:۳۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
  • چاپ خبر
فرمانده انتظامي استان اصفهان در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامي کاشان عنوان کرد:

دامنه فعالیت نیروی انتظامی؛ از مبارزه با قاچاقچیان تا مبارزه با غارتگران فرهنگ

سرتیپ آقاخانی گفت: مبارزه با ورود مواد مخدر، پیشگیری از وقوع سرقت و جرائم خشن، مبارزه با قاچاقچیان کالا، مبارزه با غارتگران فرهنگ و توجه به امنیت اخلاقی و فضای مجازی و سایبری، پنج جبهه‌ای است که نیروی انتظامی در آن فعالیت می کند.

به گزارش پایگاه خبری کاشان اول، فرمانده انتظامی استان اصفهان صبح امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی کاشان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروی انتظامی در پنج جبهه فعالیت می کند، تصریح کرد: مبارزه با ورود مواد مخدر، پیشگیری از وقوع سرقت و جرائم خشن، مبارزه با قاچاقچیان کالا، مبارزه با غارتگران فرهنگ و توجه به امنیت اخلاقی و فضای مجازی و سایبری که تهدیدی برای نسل جوان به شمار می آید، پنج جبهه‌ای است که نیروی انتظامی در آن فعالیت می کند.

سردار سرتیپ پاسدار عبدالرضا آقاخانی افزود: اطاعت از ولی فقیه، همراهی با دولت مردان، توجه به علم و پژوهش، تعامل با دستگاه های نظامی و امنیتی، ارتباط با فرهیختگان و استفاده از فرهنگ دفاع مقدس به عنوان ذخیره تمام نشدنی از مؤلفه‌های نیروی انتظامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: صبح امروز در منطقه کویری استان اصفهان پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از توقیف یک دستگاه خودرو موفق شد ۴۵۰ کیلوگرم هروئین جاسازی شده در این خودرو را کشف و ضبط کند.

آقاخانی با بیان اینکه در این عملیات یک دستگاه خودرو از سوداگران مرگ توقیف شد، تصریح کرد: در این رابطه سه نفر از حمل کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند و به زودی خبرهای تکمیلی در این زمینه منتشر می شود.

وی ادامه داد: با تلاش ماموران پلیس مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۵ تن انواع مواد مخدر در استان اصفهان کشف و ضبط شده و همچنین ۵۰دستگاه خودرو از سوداگران مرگ توقیف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان ابراز کرد: کشفیات کالای قاچاق نسبت به سال گذشته ۲۰۰ درصد افزایش یافته است و این کشفیات تاثیر بسزایی در تولید کالای داخلی داشته است.

آقاخانی در پایان افزود: در استان اصفهان بیش از ۳۵۰۰ شهید نیروی انتظامی در راه مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسیده‌اند.

در بخش دیگری از این مراسم؛ فرمانده سابق نیروی انتظامی کاشان بیان کرد: نیروی انتظامی کاشان در موضوعاتی مانند انتخابات، مسائل اجتماعی و نظم و امنیت سربلند بوده است و با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان شاهد افزایش کشفیات و کاهش جرائم خرد و خشن در منطقه هستیم.

سرهنگ کارآگاه مهدی پور غلامحسین افزود: کاشان، شهری  توریست پذیر، فرهنگی و تاریخی و در عین حال، شهری امن و آرام است.
در ادامه معاون استاندار اصفهان و فرماندار ویژه کاشان ابراز کرد: اعتقاد راسخ نیروهای مسلح به اسلام و نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از فرماندهی کل قوا تبعیتی الهی و مقدس از فرماندهی بی بدیل نظام است.
حمیدرضا مؤمنیان در بخش دیگری از سخنانش به نقش نیروی انتظامی در مدیریت شهری پرداخت و گفت: تلاش، صداقت، امانت داری و سخت کوشی ماموران انتظامی کاشان امنیت و آرامش را برای شهر کاشان به ارمغان آورد.

در این آیین با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرتیپ پاسدار حسین اشتری، سرهنگ علی پور کاوه به سمت جدید فرمانده انتظامی شهرستان کاشان منصوب و از زحمات سرهنگ کاراگاه مهدی پور غلامحسین قدردانی شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com