• کدخبر: 10975
  • انتشار خبر: ۱:۰۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
  • چاپ خبر

میزبانی کاشان برای رقابت های پرورش اندام

نایب رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام کاشان از برگزاری رقابت های فیزیک و بادی کلاسیک آزاد باشگاه های شهرستان و بادی بیلدینگ قهرمانی استان و انتخابی کشور؛ جام شهدای مدافع حرم و گرامیداشت دهه فجر به میزبانی هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان کاشان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، نایب رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام کاشان از برگزاری رقابت های فیزیک و بادی کلاسیک آزاد باشگاه های شهرستان و بادی بیلدینگ قهرمانی استان و انتخابی کشور جام شهدای مدافع حرم و گرامیداشت دهه فجر به میزبانی هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان کاشان به ترتیب در روزهای پنج شنبه و جمعه  ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه خبر داد.

محمد جهان آرایی با بیان این که رقابت های بادی بیلیدینگ استانی در سه بخش پیشکسوتان، بزرگسالان و جوانان انجام می شود افزود: روز چهارشنبه بخش وزن‌کشی با حضور ورزشکاران باشگاه های استان در سالن تربیت بدنی دانشگاه آزاد صورت می گیرد و روزهای پنج شنبه و جمعه هم به ترتیب با انجام رقابت های شهرستانی از عصر پنج شنبه و استانی از صبح جمعه، مسابقات وارد مرحله اصلی خود می شود.

وی همچنین تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ملی و بین المللی ورزش بدنسازی و پرورش اندام و حضور داوران برجسته ملی و بین المللی کشور برای قضاوت این مسابقات را از جمله مهمترین نکات این رقابت ها برشمرد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com