• کدخبر: 11018
  • انتشار خبر: ۳:۰۷ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  • چاپ خبر
سردار سلامی در کاشان:

تقدیم ۱۷۰۰ شهید به نسبت جمعیت کاشان، استثنایی است

سردار سلامی با اشاره به تقدیم ۱۷۰۰ شهید کاشان گفت: این تعداد شهید با توجه به جمعیت این منطقه به خصوص در سال های جنگ، این شهرستان را به یکی از برترین شهرهای کشور در حوزه ایثار و شهادت معرفی می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ظهر امروز در یادواره شهید خادمی و ۱۷۰۰ شهید دارالمومنین کاشان با اشاره به مفهوم انقلابی بودن اظهار کرد: انقلابی بودن همان راهی که شهدا برای عظمت ملت ها پیمودند و همان تلاشی است که در جهت کرامت دادن و رهانیدن آنها از اسارت طاغوت ها متحمل شدند.

سردار حسین سلامی افزود: انقلابی بودن به معنای ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار و ستمکاران، دفاع از حقوق مظلومان و مستضعفان، زیستن مستقل، اعتقاد به اسلام و ارزش های حاکم بر جامعه است.

وی تأکید کرد: انقلابی بودن همان مسیری است که امام راحل گشود و بعدها توسط مقام معظم رهبری امتداد یافت.

سلامی برگزاری یادواره های شهدا را اقدامی ارزشمند خواند و افزود: تجلیل از حماسه آفرینی شهدا، نسل های جدید را با مفاهیم مقاومت و شهادت آشنا ساخته و آنچه که امروز نیاز داریم آن است که در مقابل توطئه ها و فتنه های استکبار جهانی بایستیم و آنها را خنثی کنیم.

وی با اشاره به تقدیم ۱۷۰۰ شهید انقلاب اسلامی از سوی شهرستان دارالمومنین کاشان به انقلاب اسلامی گفت: این تعداد شهید نشان دهنده اوج حضور مردم مومن و جهادگر و ولایی کاشان در دوران دفاع مقدس است که با توجه به جمعیت این منطقه به خصوص در سال های جنگ، این شهرستان را به یکی از برترین شهرهای کشور در این زمینه معرفی می کند.

این مسئول در واکنش به اقدامات اخیر آمریکا متذکر شد: ما یک کشور مستقل و بزرگ هستیم و تحت تأثیر اراده هیچ قدرت دیگری قرار نمی گیریم و توطئه های مختلف آمریکا نظیر تحریم اقتصادی، تهاجم فرهنگی و فشارهای در سایر موضوعات هیچ تأثیری بر اراده ملت ما ندارد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com