• کدخبر: 11388
  • انتشار خبر: ۳:۱۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
  • چاپ خبر
امام جمعه موقت کاشان:

مسئولان بدانند هیچ برکتی در ارتباط با دشمنان حاصل نمی شود

حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: اگرچه خانواده ملت ایران شاید در درون دچار اختلاف سلیقه و نگاه های مختلف به مسائل سیاسی باشد، اما در موقع مناسب ید واحده است و به دشمن اجازه نمی دهد به این خانواده دست اندازی کند و هرگز درب خانه خویش را به روی او باز نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول؛ امام جمعه موقت کاشان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، با تقدیر از حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: این راهپیمایی بیانگر اوج بصیرت، آگاهی، عظمت و اقتدار ملت ایران و نشانگر آن است که این مردم پس از ۳۸ سال با همه گرفتاری ها، تهدیدات و تبلیغات همچنان در صحنه هستند.

حجت الاسلام محمدرضا اسلامی تبار خنثی شدن توطئه های دشمن را دومین اثر راهپیمایی ۲۲ بهمن دانست و گفت: یک سال دشمن با تبلیغات منفی در صدد است مردم را نسبت به انقلاب، مقام معظم رهبری و نظام بدبین کند، اما ملت ایران با حضور خود در این راهپیمایی همه خدعه را خنثی می سازد.

وی با اشاره به توطئه آفرینی دشمن برای تفرقه میان نژادها و اقوام مختلف عنوان کرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه این اقوام کنار یکدیگر حضور پیدا می کنند و موجب بی اثر شدن نقشه های شوم دشمن برای اختلاف و تفرقه می شوند.

اسلامی تبار با تشبیه ملت ایران به یک خانواده به پیام دیگر راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود: اگرچه این خانواده شاید در درون دچار اختلاف سلیقه و نگاه های مختلف به مسائل سیاسی باشد اما در موقع مناسب ید واحده است و به دشمن اجازه نمی دهد به این خانواده دست اندازی کند و هرگز درب خانه خویش را به روی او باز نمی کند.

وی با بیان اینکه اسلام، قرآن و اهل بیت در دل ملت ایران رسوخ پیدا کرده است عنوان کرد: این همان عاملی بود که موجب موفقیت امام راحل در سرنگونی طاغوت شد چرا که حضرت روح الله مردم شناس بود و با برافراشتن پرچم اسلام ناب محمدی ملت ایران را همراه قیام خویش کرد و این پیام در راهپیمایی ۲۲ بهمن خود را بار دیگر نشان داد.

امام جمعه موقت کاشان لبیک به فرمان مقام معظم رهبری را آموزه دیگر راهپیمایی ۲۲ بهمن در مقابل اقدامات نابخردانه ترامپ دانست و یادآور شد: این راهپیمایی باشکوه پیامی به این تازه به دوران رسیده آمریکایی بود که ملت ایران تحت تأثیر هیچ تهدیدی واقع نمی شود.

اسلامی تبار عیان شدن خطوط قرمز ملت ایران را پیام دیگر راهپیمایی جمعه گذشته قلمداد و بیان کرد: ملت ایران در این راهپیمایی نقشه راه را برای مسئولان مشخص و اعلام کردند هیچگاه دست دوستی به سمت یزیدیان و دشمنان اهل بیت دراز نمی کنند.

وی با یادآوری تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر عدم آشتی با اهانت کنندگان به ساحت اباعبدالله الحسین(ع)خاطرنشان کرد: مسئولان باید این نقشه راه را مورد توجه قرار دهند و بدانند هیچ خیر و برکتی در ارتباط با دشمنان اهل بیت، نظام و انقلاب حاصل نمی شود.

امام جمعه موقت کاشان همچنین در ادامه با تأکید بر توصیه مهم رهبری درمورد قدرشناسی مسئولان و رسیدگی به مشکلات مردم پس از حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن متذکر شد: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها اشاره فرموده اند تنها راه حل مشکلات در درون کشور و با استفاده از ظرفیت و سرمایه های داخلی است که باید مسئولان از آن برای حل مسائل استفاده کنند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com