• کدخبر: 11401
  • انتشار خبر: ۷:۵۲ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
  • چاپ خبر
با موضوع دوران پیش از ازدواج صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه مهارت‌های زندگی در طاهرآباد کاشان

کارگاه‌های مهارت‌های زندگی با موضوع «دوران پیش از ازدواج» با حضور کارشناس مسائل خانواده ویژه بانوان در پایگاه بسیج اسماء طاهرآباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول؛ کارگاه‌ مهارت‌های زندگی با موضوع «دوران پیش از ازدواج» شامگاه جمعه با هدف پیشگیری از آسیب‌های روانی و اجتماعی و ارتقای سطح بهداشت روان، ارتقای سطح دانش و بینش روانشناختی و شناخت صحیح توانائی‌ها و مشکلات جوانان برگزار ‌شد.

کارشناس مسائل خانواده، تصمیم گیری آگاهانه، عاقلانه و حُسن انتخاب را از جمله موارد سنجیده شده برای راهنمایی جوانان و دخترانی که برای ازدواج خود را آماده می‌کنند برشمرد.

حسن سرکار، به موضوعاتی چون راهنمایی دختران در حل مشکلات رفتاری، عاطفی، شناختی، تحصیلی، خانوادگی و مسائل مربوط به ازدواج، افزایش سازگاری موثر با محیط تحصیل و زندگی، توسعه روابط اجتماعی، پیشگیری از بروز و شیوع مسائل و مشکلات عاطفی- رفتاری و توسعه بهداشت روانی نیز اشاره کرد.

وی، همچنین به معرفی مهارت‌های پیش از ازدواج، باورهای درست و نادرست در مورد ازدواج، ملاک های انتخاب همسر، دوره نامزدی و اهداف آن، اشتباهات عمده در هنگام انتخاب همسر، توجه به ویژگی های قابل تغییر و غیرقابل تغییر افراد، اهمیت نشان دادن خود واقعی و کنترل روابط عاطفی نیز پرداخت.

کارگاه‌های مهارت‌های زندگی هر هفته ویژه بانوان در طاهرآباد برگزار می‌شود.

طاهرآباد از روستاهای تابعه بخش مرکزی شهرستان کاشان است و حدود چهار هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com