پایگاه خبری تحلیلی شهرستان کاشان

مسئولان شهرداری کاشان به وعده‌های خود عمل نکردند/ شب عید است و بازیکنان به پولشان احتیاج دارند

کدخبر: 12487
اسفند ۲۹, ۱۳۹۵ در ساعت ۱۲:۴۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، میلاد مسائلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عدم پرداخت قرارداد بازیکنان تیم شهرداری کاشان با وجود قهرمانی در لیگ برتر هندبال اظهار داشت: روز دوشنبه هفته گذشته و پس از قهرمانی در لیگ برتر، مسئولان شهرداری کاشان در جمع بازیکنان حاضر شدند و قول پرداخت ۳۰ درصد باقیمانده قرارداد بازیکنان و ۳۰ درصد پاداش قهرمانی را تا قبل از پایان سال دادند و قرار بود تا دیروز با بازیکنان تسویه حساب کنند اما دیروز گفتند که امکان تامین منابع مالی وجود نداشته و پرداخت به سال آینده موکول شد.

وی با انتقاد از وعده بدون عمل مسئولان کاشان تصریح کرد: شب عید است و بازیکنان به پولشان احتیاج دارند. متاسفانه در هندبال به قول شاعر “هر روز از این باغ بری می‌رسد تازه تر از تازه تری می‌رسد” به یک چیز روتین تبدیل شده است. در حالت عادی هم قرارداد بازیکنان بسیار کمتر از سال‌های قبل بود. جالب است همین مبلغ ناچیز هم به دستمان نرسیده است.

بازیکن تیم شهرداری کاشان در پایان گفت: متاسفانه سال گذشته تیم منیزیم هم با وجود قهرمانی همه قرارداد بازیکنان را پرداخت نکرد و امسال هم شهرداری کاشان این ماجرا را تکرار کرده است. امیدوارم این اتفاق بد در شهرداری کاشان تکرار نشود.

انتهای پیام/