• کدخبر: 14039
  • انتشار خبر: ۳:۱۹ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
  • چاپ خبر
سید مهدی ناظم رضوی:

عده‌ای از روی حسادت و منافع شخصی می‌گویند «پدر-پسر»/ شورا باید از روزمرگی نجات یابد

ناظم رضوی ضمن انتقاد از اینکه عده‌ای از روی حسادت، خودخواهی و تأمین منافع خود، واژه پدر و پسر را به کار می‌برند، عنوان کرد: اگر پسر من بر خلاف منافع شهر اقدامی انجام دهد، با او سخت برخورد خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، عضو شورای اسلامی شهر کاشان در گفتگو با خبرنگار کاشان اول، با اشاره به نقاط قوت شورای شهر کنونی، اظهار کرد: اصلی‌ترین نقطه قوت شورا، ولایت‌مداری و تبعیت از ولایت فقیه و نماینده ایشان در شهرستان است و نقطه قوت دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد حمایت از شهردار است که توانست کارهای اجرایی بی‌سابقه‌ای را در سطح شهرستان انجام دهد.

سید مهدی ناظم رضوی گفت: مهم‌ترین تغییری که در صورت راهیابی به شورای پنجم انجام خواهیم داد، نجات شورا از روزمرگی‌هاست تا بتواند به مسائل کلان و سیاست‌های کلی پرداخته و کارهای روزمره را به شهرداری واگذار خواهیم کرد تا در سیستم خود به آنها بپردازد.

وی مهم‌ترین صلاحیت کلیدی خود را برای حضور در شورا، تخصص در زمینه عمران دانست و در این رابطه افزود: شورا و شهرداری یک مدیریت چند وجهی است که بنده به لحاظ سابقه‌ای که دارم در تمام زمینه‌ها وارد هستم؛ اما ویژگی بارز من بیشتر در زمینه عمرانی است.

ناظم رضوی ابراز امیدواری کرد، در دوره بعدی سعی ما بر این خواهد بود تا شورا به اتاق فکری برای شهرداری تبدیل شود و برای پروژه‌های شهرداری، منابع مالی را از بیرون پیش‌بینی کنیم تا فشار کمتری به مردم وارد شود.

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در دوره پنجم شورای شهر، الکترونیکی کردن همه جانبه سیستم شهرداری را از برنامه‌های آتی برشمرد و خاطرنشان کرد: بحث تکریم ارباب رجوع و تسهیل در روند رسیدگی به مراجعات مردمی در شهرداری با راه‌اندازی سامانه الکترونیکی، از اولویت‌های مهم ما محسوب می‌شود.

وی با اشاره به شفافیت شهرداری در حوزه مسائل مالی، تاکید کرد: ارائه تفریغ بودجه توسط شهرداری و کنترل عملکرد مناطق پنجگانه آن به طور ماهانه جای هیچ گونه عدم شفافیت را باقی نمی‌گذارد و شایعاتی که در این زمینه مطرح می‌شود بیشتر از طریق جریان مخالف و رقیب شهرداری صورت می‌گیرد.

ناظم رضوی، شجاعت، تخصص و تجربه را سه شاخصه اصلی شهردار دانست و در این رابطه خاطرنشان کرد: زمانی که فرزندم در مقطع دبیرستان بود، بنده شهردار بودم و او در شهرداری کارآموزی داشت، و به جرئت می‌گویم که در حال حاضر گزینه‌ای با صلاحیت‌تر از ایشان در منطقه نداریم.

وی در رابطه با صلاحیت‌های شاخص شهردار کاشان، افزود: تجارب و تخصص‌های شهردار فعلی در رابطه با کار اوست و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های مادر کشور گذرانده است و در شهرداری تهران، ایشان در سازمان بازرسی بوده و ۲۲ منطقه را زیر نظر داشته و به امور و مسائل آنها وارد است.

ناظم رضوی ضمن انتقاد از اینکه عده‌ای از روی حسادت، خودخواهی و تأمین منافع خود، واژه پدر و پسر را به کار می‌برند، عنوان کرد: اگر پسر من بر خلاف منافع شهر اقدامی انجام دهد، با او سخت برخورد خواهم کرد.

انتهای پیام/

 

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com