• کدخبر: 14099
  • انتشار خبر: ۳:۲۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
  • چاپ خبر
به همت مجمع دانشجویان دانشگاه کاشان انجام شد؛

امضای طومار مطالبه شفافیت از ۴ کاندیدای ریاست جمهوری/دارایی‌ها، وعده‌ها و هزینه‌های تبلیغاتی خود را رسما اعلام کنید

دانشجویان عدالتخواه دانشگاه کاشان طوماری را به منظور مطالبه شفافیت از کاندیداهای ریاست جمهوری نوشته و در معرض امضای دانشجویان و اساتید قرار دادند و شفافیت اموال، املاک، وعده ها و هزینه ستادهای انتخاباتی کاندیدا را مطالبه کردند.

 

به گزارش کاشان اول دانشجویان عدالتخواه دانشگاه کاشان سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۶ طوماری به منظور مطالبه شفافیت از کاندیداهای ریاست جمهوری نوشتند که مورد استقبال دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه قرار گرفته و آنها نیز به جمع امضا کنندگان طومار پیوسته و شفافیت اموال، املاک، وعده ها و هزینه ستادهای انتخاباتی کاندیدا را مطالبه کردند.
متن این طومار به شرح زیر است:

بسمه تعالی

من با این لباس اندک خویش و با این باروبنه و مرکب که می‌بینید به سرزمین شما پا نهادم، هرگاه بیشتر ازآنچه به هنگام آمدن داشته‌ام با خود ببرم، به‌یقین من از خائنانم!
(امام علی (ع)- الحیاه-انتشارات دلیل ما،۱۳۸۴، ج ۴، ص ۵۱۵)

جناب آقایان
سید ابراهیم رئیسی
حسن روحانی
سید مصطفی میرسلیم
مصطفی هاشمی طبا

باسلام مستحضر هستید که عموماً فساد پشت درهای بسته و در جایی که نظارت وجود ندارد اتفاق می افتد و می دانید شفافیت یک ابزار پاسخ گویی است و زمانیکه همه چیز شفاف باشد فرد خود را در برابر مردم پاسخگو می داند و ‌شفافیت برابر با افزایش نظارت بوده و دستاورد های آن افزایش کارآمدی، افزایش سطح و کیفیت تصمیمات مردم و توقعات درست، کاهش تصمیمات فردی، جناحی و بالاخص کاهش فساد است.
اکنون که در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری برای سکان داری ۴ ساله آینده کشور قرار داریم ما جمعی از دانشجویان و دغدمندان دانشگاه کاشان فارغ از هر سلیقه و تفکری در انتخابات، از تمام شما کاندیدای محترم دعوت می کنیم تا خودتان را همان طور که هستید به رأی مردم بگذارید و با عنایت به سخن ابتدائی که از امیرالمومنین امام علی (ع) آورده شد و نیز اصل ۱۴۲ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که شفافیت اموال و دارایی های مسئولین را بیان می کند، موارد ذیل را به طور دقیق برای ملت فهیم ایران شفاف سازی نمایید.

۱- اموال و دارایی های خود و وابستگان درجه اول خود را به همراه میزان ارزش به تفکیک اعلام نموده تا زمینه نظارت مردم بر ثروت اندوزی شما مشخص باشد.

۲- وعده های انتخاباتی خود را به صورت دقیق و مکتوب از منابع رسمی خود اعلام نمایید تا زمینه تغییر آن ها در آینده نشود و مردم احساس خلف وعده، دروغ و یا فریب خوردن نکنند.

۳-  محل تأمین هزینه های انتخاباتی خود را به همراه میزان و نحوه هزینه کردن آن ‌ها اعلام نمایید تا برای مردم مشخص شود کاندیدای محترم وامدار حزب یا گروهی و یا اشخاصی هستند یا خیر.

دانشجویان دانشگاه کاشان

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com