• کدخبر: 14355
  • انتشار خبر: ۵:۰۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
  • چاپ خبر
در اعتراض به نرده کشی‌های شهرداری، مردم خیابان را بستند؛

تجمع اعتراضی در وسط خیابان!

ظهر امروز تعدادی از اهالی منطقه کمربندی کاشان در اعتراض به بستن مسیر مستقیم عبور از خیابان توسط شهرداری، اقدام به تجمع در وسط این کمربندی و بستن خیابان کردند.

به گزارش کاشان اول؛ خیابان دوبانده کمربندی کاشان مدت‌هاست محل مناقشه شهرداری، راهنمایی و رانندگی و سایر نهادهای مربوطه با ساکنان محلی در مورد محل قرارگیری دوربرگردان و همچنین وجود حفاظ ها، جدول‌ها و نرده‌های بین دو باند است که مردم محلی، آن را مانع تردد سریع و میانبر خود می دانند؛ در حالی که استقرار این موانع برای ساماندهی عبور عابران و پیشگیری از تصادفات و حوادث جاده‌ای، لازم به نظر می رسد.

ظهر امروز تعدادی از اهالی منطقه کمربندی کاشان و کشاورزان یحیی آباد و مزرعه نو در اعتراض به نرده کشی بلوار توسط شهرداری و بستن مسیر مستقیم عبور از خیابان، اقدام به تجمع در وسط این کمربندی در موقعیت روبروی ساختمان کمیته امداد امام کردند که باعث سد معبر اتومبیل ها و اختلال در تردد وسائل نقلیه شد.

موتور سواران و حتی بعضی رانندگان خودرو در این منطقه برای اینکه مسیر حدود ۳۰۰ متری را تا میدان شهید زجاجی دور نزنند، در بسیاری از مواقع، اقدام به حرکت خلاف جهت خیابان می کنند تا از دوربرگردان روبری خیابان امام خمینی(ره) به آن سوی خیابان بروند.

برخی از دیگر موتورسواران و اهالی منطقه نیز برای مستقیم‌تر کردن هرچه بیشتر مسیر عبور خود از خیابان، اقدام به کندن نرده ها و جدول های بین دو باند می کنند که این حرکت تا کنون باعث تصادفات و تلفات جانی تأسف باری شده است.

از سوی دیگر شهرداری کاشان بر اساس تعهدات و وعده های گذشته، باید اقدام به ساخت «پل موتور رو» در این بخش از کمربندی می کرده که ساکنان منطقه، معتقدند شهرداری تعلل و تأخیر داشته و تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com