• کدخبر: 14882
  • انتشار خبر: ۱۱:۱۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱
  • چاپ خبر
روز قدس روز مرگ برآمریکا؛

دشمن درجه یک ما آمریکاست؛ نه اسرائیل

جریانی انحرافی در درون این انقلاب در تلاش است تا نوک پیکان ظلم ستیزی را به سوی غیر از آمریکا هدایت کند و خوش خیالانه بگویند دشمن درجه یک ما اسرائیل است.

کاشان اول– سعید آستانه/ روز قدس روز مرگ بر آمریکاست. از اول هم قرار این روز بر ضدیت با آمریکا نهاده شده و کیست که نداند اسرائیل بازیچه ای در دستان آمریکاست. مگر فراموش کرده ایم ندای حضرت روح الله را که می فرمود «روز قدس یک روز جهانى است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌هایى است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست.»

جریانی انحرافی در درون این انقلاب در تلاش است تا نوک پیکان ظلم ستیزی را به سوی غیر از آمریکا هدایت کند و خوش خیالانه بگویند دشمن درجه یک ما اسرائیل است. اینان گوی در کنار دهها خاطره ریز و درشت، نهیب های حضرتش را فراموش کرده اند که اسرائیل را نوکر اربابی به نام آمریکا می دانست.

اصل ماجرا این است که عده ای با فراموش کردن شیطان بزرگ و خط اصل مبارزه با مستکبرین جهان و حرکت در مسیر تامین منافع مستضعفین عالم، در حصار احمقانه امنیت ملی گیر افتاده اند و برای این امنیت کذایی رقیب منطقه ای به نام اسرائیل تراشیده اند. و اینان چه می فهمند فریاد عدالتخواه را که از گوشه گوشه ی این کره خاکی به برکت همین روز قدس برخاسته است.

روز قدس تلنگری است اساسی از جانب مردم همیشه در صحنه به کوته نظرانی خسته، آدم هایی از جنس عقل منهای درد و عافیت طلب که در خواب عقربه های ساعت روزمرگی هایشان گم شده اند، آدم هایی که آرمانهایشان را به تیغ سرد راحت طلبی سپرده اند، که فراموش  نخواهند کرد عهدی را که با روح خدا بستند. یادشان نرود قرار نماز در مسجدالاقصا را، که قرار بود از ناقوس کلیساهای اروپا هم فریاد مرگ بر آمریکا به گوش برسد. و این اتمام حجت است از جانب حضرت روح الله:

«روز قدس، روزی است که باید به این روشنفکرانی که در زیر پرده با آمریکا و عمال آمریکا روابط دارند هشدار داد. هشدار به این که اگه دست از فضولی برندارید سرکوب خواهید شد! ما به آنها مهلت دادیم و با ملایمت رفتار کردیم که شاید دست از شیطنت بردارند. و اگر دست بر ندارند کلمه آخر را خواهیم گفت و به آنها خواهیم فهماند که رژیم سابق قابل برگشتن نیست و دیگر آمریکا نمی تواند به اینجا حکومت کند و دیگر سایر ابر قدرتها نمی توانند در این مملکت حکومت کنند. روز قدس روزی است که باید به همه ابر قدرتها هشدار داد. که باید دست خود را از سرمستضعفین بردارید و سر جای خود بنشینید.»

انتهای پیام/

 

نویسنده

نوشته شده توسط مظلوم در تیر ۱ام, ۱۳۹۶

تشکر از این تلنگر…

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com