پایگاه خبری تحلیلی شهرستان کاشان

اقتدار نیروهای مسلح؛ نقطه اطمینان بخش توسعه اقتصادی و دیپلماسی ایران است

کدخبر: 14899
تیر ۱, ۱۳۹۶ در ساعت ۶:۱۵ ب.ظ

به گزارش کاشان اول، رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در گفتگو با کاشان اول در خصوص روز قدس اظهار کرد: امام راحل(ره) با تعیین جمعه پایانی ماه مبارک رمضان به روز قدس، استراتژی وحدت جهان اسلام را برنامه ریزی کرد.

حسین حیدریان افزود: به لطف خدا این استراتژی و چشم انداز ارزشمند پس از ۳۸ سال در کل دنیا جایگاه خودش را پیدا کرده و پشتوانه ملت های ستم‌دیده شده است.

به گفته وی ما در هیچ عرصه ای نباید فکر مبارزه با استکبار و رژیم اشغالگر قدس را از ذهن خود دور کنیم و باید این راه را با قوت پیش برویم.

حیدریان در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه؛ آن را پاسخ کوبنده و دندان شکنی به شیطنت های این گروهک تروریستی و پیامی به حامیان منطقه ای آن‌ها عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در برخورد با دشمنان متجاوز، هیچ نرمشی نخواهد داشت و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان ابراز امیدواری کرد این سیلی سپاه، درس عبرتی باشد برای اینکه آنان دست از شیطنت های خود بردارند.

وی در پایان، اقتدار مجموعه نیروهای مسلح نظام و خصوصا سپاه پاسداران را نقطه اطمینان بخشی برای مردم و بستر آرامشی برای توسعه اقتصادی کشور برشمرد و گفت: امیدواریم دستگاه دیپلماسی کشور بتواند با اتکا به این امنیت داخلی، در عرصه های بین المللی از حقوق مردم ایران دفاع کند.

انتهای پیام/