• کدخبر: 14923
  • انتشار خبر: ۳:۴۵ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
  • چاپ خبر
با حضور پرشور شهروندان؛

آخرین «ترنم رمضان» بر پارک جوان کاشان چکید

سومین ویژه برنامه ترنم رمضان در پارک جوان کاشان برگزار شد.

به گزارش کاشان اول به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سومین ویژه برنامه ترنم رمضان در حالی در پارک جوان کاشان برگزار شد که استقبال گسترده شهروندان کاشانی از این آیین ویژه، پایان باشکوهی را برای این برنامه رمضانی رقم زد.

کارشناس مذهبی فعال در حوزه بین الملل در این ویژه برنامه، رمضان را فرصتی ناب برای اصلاح رفتارها و عادات ناپسند خواند و در عین حال اظهار کرد: البته این نکته به این معنا نیست که باید از مراقبتی که در ماه مبارک رمضان، به آن اهتمام داشته پس از این روزهای ارزشمند، از آن غافل شویم.

حجت الاسلام ابوالفضل غزالی با اشاره به برخی رذایل اخلاقی گسترش یافته در جامعه، تنها راه ترک آن را استمرار در توجه به رفتار و خویشتنداری دانست و ماه مبارک رمضان را موقعیتی ممتاز برای تمرین این مراقبت قلمداد کرد.

وی همچنین یکی از راه های برخورداری از جامعه سالم را داشتن خانواده های صمیمی و دارای پیوند عاطفی مستحکم عنوان کرد و افزود: وقتی زن و شوهر دارای ارتباط صمیمانه و دلنشین هستند بدون شک فرزندان نیز خود را بهره مند از این احساس زنده و جاری در زندگی می یابند.

در ادامه این مجری برنامه های جذاب دینی در ۱۳ کشور دنیا، به اجرای مسابقه ای میان همسران پرداخت و آموزه های دینی و درس های کلام وحی را در زمینه زندگی مشترک در فضایی سرگرم کننده به مخاطبان ارائه کرد.

ابتهال خوانی توسط مهدی رخسارزاده، اجرای موسیقی با مضمون شهدای مدافع حرم، هنرنمایی گروه تئاتر فجر و…از دیگر بخش های آخرین ویژه برنامه ترنم رمضان در پارک جوان بود.

«ترنم رمضان» عنوان ویژه برنامه ای است که در سه شب از ماه مبارک رمضان در پارک های سطح شهر با حضور کارشناسان حوزه تربیت دینی رسانه ملی و به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.
انتهای خبر/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com