• کدخبر: 15002
  • انتشار خبر: ۳:۱۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
  • چاپ خبر
امام جمعه موقت کاشان:

موشک های ذوالفقار خواب دشمنان را آشفته کرد

حجت الاسلام اسلامی تبار با یادآوری هشدار مقام معظم رهبری نسبت به سیلی خوردن دشمنان و متجاوزان عنوان کرد: ساعاتی پس از این هشدار، غرش موشک های ذوالفقار سینه آسمان را شکافت و خواب داعشیان و دشمنان را به کابوس مبدل ساخت.

به گزارش کاشان اول، امام جمعه موقت کاشان در خطبه های نماز جمعه این هفته کاشان با یادآوری هشدار مقام معظم رهبری نسبت به سیلی خوردن دشمنان و متجاوزان عنوان کرد: ساعاتی پس از این هشدار، غرش موشک های ذوالفقار سینه آسمان را شکافت و خواب داعشیان و دشمنان را به کابوس مبدل ساخت.

حجت الاسلام محمدرضا اسلامی تبار با گرامیداشت روز جهانی قدس آن روز اسلام نامید اظهار کرد: ملت ایران نزدیک به ۴۰ سال است که پای اندیشه خود ایستاده و با در هر شرایطی با زبان روزه برای دفاع از مظلومان به صحنه می آیند که این امر نشان دهنده سطح بالای ایمان، اراده، مسئولیت پذیری و ولایت مداری مردم ایران اسلامی در طول این سال هاست.

وی تصریح کرد: روز قدس روز عصبانیت و ناراحتی استکبار و صهیونیزم جهانی و روز پاسخ به صدای یاری طلبی مسلمانان است روزی که با سردادن «مرگ بر اسرائیل» انزجار خویش را مستکبران و ظالمان اعلام می کنیم.

امام جمعه موقت کاشان با اشاره به روایات ائمه اطهار(علیهم السلام) مبنی بر لزوم توجه به امور مسلمانان دیگر گفت: این روز، موسم تحقق توصیه های اهل بیت(علیهم السلام) نسبت به یاری مظلومان، اهتمام به امور مسلمین و اعلام برائت از ظالمان و ستمگران است.

اسلامی تبار تأکید کرد: پس از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، دشمن از این تدبیر بی نظیر امام راحل مات و مبهوت ماند و از درک چگونگی این اتفاق مستأصل شد.

وی، روز قدس امسال را دارای طراوات و ویژگی خاصی نسبت به روزهای قدس سال های پیشین دانست و افزود: روز قدس امسال با روزهای شادمانی ملت از حرکت مقتدرانه سپاه پاسداران تقارن یافت حماسه ای که بر اساس اقتدار، زمان شناسی، دقت و اراده فرزندان ایران اسلامی شلیک های آتشین را بر سر داعش فرود آورد.

امام جمعه موقت کاشان، با یادآوری هشدار مقام معظم رهبری نسبت به سیلی خوردن دشمنان و متجاوزان عنوان کرد: ساعاتی پس از این هشدار، غرش موشک های ذوالفقار سینه آسمان را شکافت و خواب داعشیان و دشمنان را به کابوس مبدل ساخت.

اسلامی تبار خطاب به داعشیان و حامیان آن تصریح کرد: هشدار دادیم از ترقه بازی دست بردارید مشاهده کردید که چگونه سپاه هم شخصیت تان را ترور کرد هم شخص تان هم شما را تحقیر کرد و هم جان تان را گرفت و همه شما را نابود ساخت.

وی، با بیان اینکه حرکت سپاه مرگ داعش ، زلزله بر کاخ سفید و تلاویو و حاکمان ریاض بود را به دنبال داشت عنوان کرد: دشمنان بدانند فاصله تلاویو و حیفا با دیرالزور فاصله چندانی نیست و امروز همه مواضع دشمنان در معرض موشک های جمهوری اسلامی قرار دارد و در صورت انجام کوچک ترین غلطی، هزاران موشک را بر سر آنان فرود می آوریم.

امام جمعه موقت کاشان، بیان کرد: البته نیازی نیست جمهوری اسلامی در مورد رژیم صهیونیستی خود به میدان آید با توجه به مسلح شدن غزه و حزب الله ، در صورت تجهیز کرانه باختری می توان با یک اشاره سید حسن نصرالله می توانند تمام سرزمین های اشغالی را با خاک یکسان کنند.

اسلامی تبار با تأکید بر پیام اطمینان بخش اقدام اخیر به مستضعفان منطقه افزود: اگر رژیم سعودی اشک را از چشمان مردم یمن و زنان و مران مظلوم آن گرفت با این حرکت مقتدرانه سپاه اشک شوق از دیدگان آنان جاری شد.

وی همچنین در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جامعه دانشگاهی در هفته گذشته، رهنمودهای معظم له را همواره راهگشا دانست و مسئولان را به بهره گیری از توصیه های ایشان برای ارتقای جایگاه و نقش آفرینی دانشگاه ها تأکید کرد.

امام جمعه موقت کاشان همچنین سالروز عروج آیت الله مدنی و همچنین روز شهادت مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را گرامیداشت و لزوم اقتدای قشر فرهیخته به این شهید والامقام را خواستار شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com