پایگاه خبری تحلیلی شهرستان کاشان

پوشش عملیاتی ۲۳۶ حادثه توسط آتش نشانان در خرداد ماه کاشان

کدخبر: 15016
تیر ۳, ۱۳۹۶ در ساعت ۴:۴۸ ب.ظ

به گزارشکاشان اول؛ مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش نشانان کاشانی در خرداد ماه در ۷۷ مورد آتش سوزی و ۱۵۹ حادثه به وقوع پیوسته، عملیات انجام داده اند.

روح الله فدائی افزود: وسائل نقلیه، مکانهای زراعی و منازل مسکونی از پرحریق ترین و مهم ترین موارد این ماه بوده است و  از علل مهم آتش سوزی های رخ داده می توان به اتصالی برق، پرتاب جرقه و مواد آتش زا، نشت گاز، روشن بودن وسایل حرارتی، مایعات قابل اشتعال، افروختن آتش، بالا بودن حرارت محیط و انتقال آن و همچنین نقص فنی سیلندر گاز و پیک نیک اشاره نمود.

وی خاطرنشان کرد: درخردادماه ۹۶ آتش نشانان این شهرستان در ۱۵۹ موردحادثه جداگانه شامل رهاسازی اعضای بدن، آسانسور و بالابر، اشیاء حلقوی، باز کردن درب منزل و خودرو(محبوسی)، تصادف، آب افتادگی و رفع خطر نشست زمین، اقدام به خودکشی، گرفتن مار و حیوانات موذی، گرفتن حیوانات وحشی و خانگی، شرکت و به شهروندان و هموطنان امداد رسانی نموده و از خطرات ناشی از این حوادث  نجات داده اند.
فدای بیان کرد: درتمامی عملیاتهای انجام گرفته آتش نشانی در خرداد سال جاری تعداد  ۷۴ نفر از هموطنان نجات داده شدند که از این تعداد ۳۴ نفر مصدوم بوده و متاسفانه حوادث ۳ تن فوتی دربرداشته است.

انتهای پیام/