• کدخبر: 15468
  • انتشار خبر: ۸:۱۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
  • چاپ خبر
باشگاه ورزشی کاشان

باشگاه ورزشی شهرداری کاشان منحل شد

باشگاه شهرداری کاشان با تصمیم شورای اسلامی شهر از تیم‌داری در رشته‌های ورزشی کناره‌گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، با رای اعضای شورای شهر کاشان و به علت مشکلات اقتصادی، شهرداری کاشان از ادامه تیم‌داری در رشته‌های ورزشی انصراف داد.

امروز جلسه علنی شورا شهر کاشان برگزار شد و بررسی و تصمیم‌گیری در مورد ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان یکی از موضوعات مطروحه در سیصد و نهمین جلسه علنی شورا بود که اعضای شورا به اتفاق ادامه فعالیت این باشگاه را به صلاح ندانسته و رأی به پایان آن دادند.

وجود تعهد مالی کنونی باشگاه، تنگناها و مشکلات اقتصادی شهرداری، خروجی نامناسب باشگاه برای ارتقای ورزش همگانی و شهروندی، به‌کارنگرفتن و توجه نداشتن به استعدادهای بومی و ظرفیت‌های درونی ورزشی شهرستان، زیرساخت‌های نامناسب برای توسعه و بهره‌برداری از امتیازات و دستاوردهای حضور تیم‌های ورزشی در لیگ‌های ملی و فرا ملی، نداشتن ضرورت و تناسب وظایف شهرداری با تیم‌داری در سطح ورزش حرفه‌یی و…  به عنوان برخی از دلایل اعضای شورا برای مخالفت با ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در این نشست مطرح شد.

تیم هندبال شهرداری کاشان در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد و مجوز حضور در جام باشگاه‌ها را به‌دست آورد. هم‌چنین این باشگاه در دو رشته بسکتبال و فوتبال نیز در سال گذشته تیم‌داری کرده است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com