• کدخبر: 15717
  • انتشار خبر: ۹:۱۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  • چاپ خبر
از26تير تا 6مردادماه؛

نمایش «قصه ظهر جمعه» در کاشان به روی صحنه می رود

نمایش «قصه ظهر جمعه» از۲۶تیر تا ۶مردادماه درپلاتو ماه فرهنگسرای مهر کاشان به روی صحنه می رود.

به گزارش کاشان اول، نشست مطبوعاتی «قصه ظهر جمعه» به نویسندگی محمد مساوات و کارگردانی مهدی سه دهی و اعضای هیات مدیره خانه تاتر کاشان شامگاه شنبه در پلاتوی «ماه» فرهنگسرای مهر برگزار شد.
کارگردان «قصه ظهر جمعه» در این نشست گفت: پنج ماه برای اجرای این نمایش تمرین کردیم و این نمایش به نام کاشان در جشنواره اصفهان شرکت خواهد کرد.
مهدی سه دهی با بیان اینکه بازیگران از شهرهای خمین، اراک و تهران در این نمایش حضور دارند، خاطر نشان کرد: این نمایش از ۲۶ تیرماه تا ۶ مرداد ماه در پلاتو ماه فرهنگسرای مهر اجرا می شود.

مهدی محمدی یکی از باریگران نمایش «قصه ظهر جمعه» در ادامه اظهار کرد: مدنیت و شهر نشینی یک شهر به تعداد صندلی های تئاتر و سینمای آن شهر بستگی دارد و تعداد صندلی های تئاتر و سینما نشان از توسعه و مدنیت دارد، بنابراین باید سعی کنیم اجراهای بیشتر در این شهر داشته باشیم.

بهمن صادق پور بازیگر پیشکسوت تئاتر کاشان در پایان این نشست از پوستر تئاتر «قصه ظهر جمعه» رونمایی کرد.
نمایش «قصه ظهر جمعه» روایت خانواده ای است که در دهه ۶۰ با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند و شرایط اجتماعی و اقتصادی موجب می شود اختلافاتی بین اعضای خانواده پیش آید که در نهایت به ازدواج اجباری دخترخانواده و فوت پدر خانواده منجر می شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com