پایگاه خبری تحلیلی شهرستان کاشان

همسرم پیشمرگ انقلاب شد/ گزارشی از ملاقات با خانواده داغدار حیرانی و بهمنی(بخش اول) / تصاویر

کدخبر: 15886
تیر ۲۹, ۱۳۹۶ در ساعت ۱۲:۴۷ ق.ظ

کاشان اول/ در تمام مدت صحبت، چشم‌هایش بسته بود. کلمه های بریده و بریده‌ای که به زحمت و با ناله از گلویش بیرون می آمد، نشان از مصیبت بزرگی بود که یک خاندان و بلکه یک شهر را به ماتم نشانده است. ۱۳ سال زندگی مشترک با زنی ۳۳ ساله که مهربانانه در تربیت الناز و گلناز خردسال و در همسرداری و خانه‌داری از جان مایه گذاشته، به پای تریلی حامل پیکر شهدای گمنام دفاع مقدس، قربانی شده بود.

این بانوی انقلابی که با همراهی همسر و فرزندانش و مادر و خواهران خود به مراسم تشییع کاروان شهدای گمنام آمده بود، دیگر به خانه برنگشت. شهدا او را با خود بردند. به آسمان پرکشید.

جان باختن دلخراش «الهه بهمنی»؛ همسر روح الله حیرانی و مادر دو دختر خردسال چهار و هفت ساله در شهرستان آران و بیدگل، اتفاقی نبود که سابقه‌ای در استقبال کاروان‌های شهدا در شهرهای دیگر داشته باشد. در کمتر از یک ساعت از وقوع حادثه، سیل خبرها و شایعه‌ها و پیام‌ها در فضای مجازی جاری شد. برخی معاندان هم کینه‌توزانه در پی موج سواری و بهره‌برداری سیاسی برآمدند و فرصت را برای عقده‌گشایی و تسویه حساب مهیا دیدند؛ که اینها عجب نامردمانی بودند! شوهر این شیرزن اما با غیرت می‌گوید: نه به انقلاب پشت می کنم، نه به اسلام و نه به کشورم. خانمم مرا سربلند کرد. همسرم پیشمرگ انقلاب و شهدا شد.

همان شب تعدادی از مسئولان شهرستان شهرستان برای عرض تسلیت به منزل صاحبان عزا رفتند. پیام‌های تسلیت از سراسر شهر و منطقه و کشور ارسال شد. اما ضد و نقیض‌گویی‌ها کماکان ادامه داشت.

پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول برای عرض تسلیت به خانواده مرحومه الهه بهمنی و شنیدن حرف‌های همسر و پدر و مادر و خواهرانش که شاهدان این کوچ خونین بودند، به منزل آنان رفت.

همسرش با همان ناله‌های هایی که با چشم بسته و خیس خود از عمق جان می‌کشید، ماجرای آن روز را لابلای گریه ها و ضجه های مادر الهه روایت کرد. مادر الهه، خواهرش و دخترعموی او نیز، تمام آنچه را که دیده بودند، همراه با اصرار ما برای کنترل گریه ها و ضجه های خود تعریف کردند.

گزارش دقیقی از صحبت‌های تک تک این داغدیدگان در این ملاقات در دست آماده شدن است که به علت حساسیت خبری حادثه و بازار داغ شایعات، ضرورت ثبت جریانات را با جزئیات صحیح و بی واسطه، دوچندان می کند. در ادامه، گزارش تصویری این ملاقات می آید. گزارش تفصیلی این ملاقات، در خبربعدی خواهد آمد.

ادامه دارد…

انتهای پیام/