• کدخبر: 16836
  • انتشار خبر: ۶:۲۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
  • چاپ خبر
مسئول یگان حفاظت اداره میراث فرهنگی کاشان:

نیروهای یگان حفاظت فقط نگهبان ساده آثار تاریخی نیستند/ مقابله با جرایم میراثی

ناصحی پور با تاکید بر اینکه نیروهای یگان حفاظت فقط نگهبان ساده آثار تاریخی نیستند، افزود: تاکنون چند دوره آموزشی تخصصی برای پرسنل یگان حفاظت برگزار شده است که این مهم می‌تواند به هرچه توانمند شدن پرسنل برای بروز خطرات احتمالی و مقابله با جرایم میراثی کمک کند.

به گزارش کاشان اول؛ مسئول یگان حفاظت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان گفت: در پی هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان هلال احمر، نیروی انتظامی،  سازمان آتش نشانی و دادستانی شهرستان‌های کاشان و نطنز، کلاس‌هایی با موضوعات آموزشی «ضابطین خاص»، «دفاع شخصی»، «نحوه استفاده از تجهیزات نظامی»، «گزارش نویسی»، «نحوه حفاظت از آثار تاریخی»، «اخلاق کاری»، «اطفا ء حریق»، «کمک های اولیه و نحوه مقابله با حوادث و بلایای طبیعی» و «مانور مقابله با حریق و زلزله» برگزار شد.

حسین ناصحی پور خاطر نشان کرد: در این دوره از کلاس ها، پرسنل پایگاه های حفاظتی کاشان، نطنز، نوش آباد، قمصر، آران و بیدگل، برزک،نیاسر و سیلک حضور داشتند.

وی با تاکید بر اینکه نیروهای یگان حفاظت فقط نگهبان ساده آثار تاریخی نیستند، افزود: تاکنون چند دوره آموزشی تخصصی برای پرسنل یگان حفاظت برگزار شده است که این مهم می‌تواند به هرچه توانمند شدن پرسنل برای بروز خطرات احتمالی و مقابله با جرایم میراثی کمک کند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com