• کدخبر: 16872
  • انتشار خبر: ۷:۳۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
  • چاپ خبر
در آستانه روز جهانی عکس در کاشان برگزار می‌شود؛

نمایشگاه عکس «زیبای وحشی» با موضوع طبیعت

نمایشگاه گروهی از عکاسان کاشان در نگارخانه سهراب سپهری سرای عامری‌ها دایر می‌شود.

به گزارش کاشان اول به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، در آستانه روز جهانی عکس، نمایشگاه گروهی از عکاسان کاشان در نگارخانه سهراب سپهری سرای عامری‌ها دایر می‌شود.

مدیر آموزشگاه سینمایی «سیاه و سفید» کاشان اظهار کرد: نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «زیبای وحشی» با موضوع طبیعت به مدت سه روز در نگارخانه سهراب سپهری دایر خواهد بود.

امیر مقامی افزود: در این نمایشگاه ۳۰ تابلو عکس از ۱۰ هنرمند عکاس به نام‌های نفیسه اسماعیلی، محمد خاکی، ریحانه بوجاری، نفیسه حقیقی‌فر، منیژه توکلی، معصومه زیارتی، سارا شریفی، مالک مقامی، علی مقامی و امیرمقامی در معرض دید همگان قرار خواهد کرد.

این مدرس و عکاس پیشکسوت تصریح کرد: وحشی‌هایی اطراف مــا زنـــدگی می‌کنند که در عـیـــن زیــبایی، کـاری به کار انسان ها ندارند؛ در حالی که همیشـــه فکـــر می کنیم هــر وحشـــی خــطرناک است.

مقامی با دعوت از همگان برای دیدن این نمایشگاه گفت: مراسم افتتاحیه این رویداد هنری عصر روز چهارشنبه ۲۵ مرداد در نگارخانه سهراب سپهری خانه عامری‌ها برگزار می شود و علاقمندان می توانند به مدت سه روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com