• کدخبر: 17075
  • انتشار خبر: ۶:۳۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
  • چاپ خبر
در چارچوب رقابت های نخستین المپیاد ورزش محلات کاشان؛

تیم های صعودکننده منطقه ۵ به مرحله نهایی گل کوچک مشخص شدند

چهار تیم صعودکننده از منطقه پنج شهری به مرحله نهایی رقابت های گل کوچک نخستین المپیاد ورزش محلات کاشان مشخص شدند.

به گزارش کاشان اول به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، پس از برگزاری رقابت های گل کوچک منطقه پنج شهری نخستین المپیاد ورزش محلات کاشان در گروه های چهارگانه و راهیابی تیم های برتر هر گروه، مسابقات مرحله حذفی برای شناسایی صعودکنندگان به مرحله پایانی این مسابقات برگزار شد.

در این مرحله تیم های محله بالا خزاق و ۱۴ معصوم راوند به ترتیب به مصاف تیم های محله بالا طاهرآباد و محله مسجد خزاق رفتند که در آن، تیم محله بالای خزاق با چهار گل برابر نماینده طاهرآباد به برتری دست یافت و تیم محله مسجد خزاق با نتیجه ۴ بر یک بر تیم راوندی پیروز شد تا خزاقی ها با ارائه یک بازی برتر به مرحله پایانی این مسابقات راه یابند.

در سوی دیگر، تیم های محله پاچنار و سادات راوند از گروه سوم به دیدار تیم های محله پایین طاهرآباد و آسیاب قاضی راوند رفتند که در نهایت تیم های پاچنار و محله آسیاب قاضی راوند به ترتیب با برتری یک بر صفر و دو بر یک موفق به کسب جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات شدند.

بر این اساس، تیم های محله بالا و مسجد از خزاق و نیز پاچنار و آسیاب قاضی از منطقه پنج باید برای ادامه رقابت ها در مرحله نهایی، منتظر دیگر صعودکنندگان از چهار منطقه شهری دیگر باشند.

نخستین المپیاد ورزش محلات کاشان به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با حضور ورزشکاران مناطق پنج گانه شهری برگزار می شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com