• کدخبر: 17356
  • انتشار خبر: ۶:۰۳ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۸
  • چاپ خبر
فرماندار در جلسه شورای اداری خطاب مسئولان کاشان:

از بیان نقص‌ها نترسید و با رسانه‌ها همکاری کنید

مومنیان با اشاره به گله‌مندی اصحاب رسانه از عدم همکاری بعضی ارگان‌ها خطاب به مسئولان تصریح کرد: این افراد بدون هزینه در زمینه اطلاع‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند؛ از شفاف‌سازی و حتی بیان نقص‌هایمان نترسیم و با آن‌ها همکاری کنیم.

به گزارش کاشان اول؛ نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت شهدای دولت؛ شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: مقام و منصب، عجب آور و حجاب است؛ لذا ائمه دائما به عدم دلبستگی به دنیا دعوت می کردند.

آیت الله عبدالنبی نمازی با اشاره به شهادت امام محمد باقر(ع) و وجود پربرکت پسر حضرت در مشهد اردهال کاشان، ابراز کرد: فرستادن فرزند امام به عنوان سفیر به منطقه کاشان، بیانگر توجه ویژه حضرت به این خطه بوده است.

وی افزود: امام باقر (ع) می‌فرمایند همانا مردم دنیا(دنیازدگان) اهل غفلت و غرور و جهالت هستند؛ در مقابل این افراد، فرزندان آخرت وجود دارند که همانا اهل ایمان، عمل صالح، زهد و تقوا، اهل تفکر و عبرت آموز و اهل آزمایش هستند و هیچگاه از ذکر خدا ملول و خسته نمی‌شوند(دائم الذکرند).

امام جمعه کاشان در بیان این روایت اضافه کرد: امام می‌فرماید «ای جابر! نفست را از دنیا جدا کن، مانند یک منزلگاهی که در بین راه در آن اقامت موقت داری، یا مانند مالی که در عالم خواب به شما داده شده و شما خشنود شده‌اید، اما در بیداری خبری نیست.»

تشکل های سیاسی به عنوان بازوان نظام عمل کنند

آیت الله نمازی همچنین با اشاره به جانفشانی‌های شهدای مدافع حرم گفت: ما طبق وظیفه عمل کرده‌ایم و باید همه با هم متحد و مهربان باشیم.

وی اضافه کرد: اگر تشکل های سیاسی به عنوان بازوان نظام عمل کنند، خوب است اما اگر به دنبال منیت و تفرد باشیم، این به ضرر نظام خواهد بود و مطمئن باشیم اگر با اخلاص و به دنبال جهاد علمی و فرهنگی و سیاسی باشیم، قطعا نصرت خدا شامل حال ما خواهد شد.

 

از بیان نقص ها نترسید

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در بخش دیگری از نشست شورای اداری، با اشاره به گله‌مندی اصحاب رسانه از عدم همکاری بعضی ارگان‌ها خطاب به مسئولان تصریح کرد: این افراد بدون هزینه در زمینه اطلاع‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند؛ از شفاف‌سازی و حتی بیان نقص‌هایمان نترسیم و با آن‌ها همکاری کنیم.

حمیدرضا مومنیان با اشاره به برخی انتقادات نامناسب گفت: ایجاد یأس در دل مردم، خیانت به نظام محسوب می‌شود.

وی ضمن ابراز گلایه از اینکه در مقابل تهاجماتی که به دولت می‌شود، پاسخی داده نمی‌شود، تصریح کرد: در این دولت تجربه‌های عمیقی به‌دست آمده است؛ برجام یکی از دست‌آوردهای خوب دولت است.

به گفته وی، باید از همه ظرفیت‌های شهر در کنار یکدیگر در مسیر پیشبرد اهداف شهر استفاده کنیم نه اینکه باعث خستگی مردم شویم.

مومنیان افزود: در سال گذشته، تمرکز ما بر بهبود وضعیت روستاها در زمینه آب‌رسانی، راهسازی، افزایش رفاه عمومی، آسفالت، فعالیت‌های فرهنگی-ورزشی و …. بوده است.

وی بیان کرد: باید تلاش شود تا شرایط مناسب برای ماندن مردم در روستا فراهم شود؛ با زور و با استفاده از تحریک احساسات مذهبی مردم نمی‌توان آنها را در روستا نگه داشت.

فرماندار کاشان با بیان اینکه برگزاری انتخابات شوراها به صورت مکانیزه و امن و بدون هرگونه خطا بود، خاطرنشان کرد: در تمام مراحل این انتخابات از رای‌گیری تا ثبت نام و شمارش آرا و … تمام موارد قانونی رعایت شد.

وی ضمن تشکر از شورای شهر چهارم برای زحماتشان بیان کرد: ان شاءالله شورای پنجم تمام پروژه‌ها را با قوت و قدرت ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

نویسنده

نوشته شده توسط همشری در آبان ۳۰ام, ۱۳۹۶

[Forwarded from شهردار جهادی تو باید بمانی]
#تلنگر
به بهانه زلزله
این روز ها دوباره نام #مسکن مهر طرحی که برای خانه دار شدن ایرانی ها در دولت #احمدی_نژاد اجرا شده بود سر زبانها افتاده
مهندس جهانگیری و دکترروحانی معاون و ریس هردو با کنایه و اشاره مستقیم بر #مسکن_مهر تاختند و ویرانی و کشته شدن مردم در زلزله غرب کشور را به گردن #مسکن_مهر انداختند پرداختن به این مقوله منظور نظر ما نیست چرا که تشت رسوایی هر کس دروغ بگوید و عوام فریبی کند چه دولت #احمدی_نژاد باشد و چه #روحانی زود برای مردم اشکار میشود

انچه منظور نظر من است انتصاب دو تن از مدیران کارامدو ارشد #مسکن_مهر #کاشان در پست های کلیدی شهرداری کاشان است
مهندس #شاه_بالا ریس هیات مدیره شرکت تعاونی های مسکن مهر و مهندس #نیکخواه مدیر طرح مسکن مهر کاشان

یکی بعنوان مدیر منطقه شهرداری و دیگری بعنوان معاون شهردار کاشان
توسط تیم همدلی می باشد
هر چند هر دو نفر ایشان در همان زمان هم جزو مخالفین احمدی نژاد بوده و باصطلاح اصلاحاتی بودند اما در بزرگترین پروژه عمرانی تاریخ کاشان با گردش مالی چند صد میلیاردی توسط دولتی که مخالفش بودند بکار گمارده شده بودند تا کاری بزرگ را که از مردان بزرگ بر می اید را به انجام رسانند

انتخاب خوبی هم بود کار به نحو احسن انجام شد و حداقل چهارهزار خانوار با همان پول رهن خانه ای در شهر صاحب خانه شدند و سند بنام شان خورد والان چند سالی است در ان ساکن اند . مدرسه بازار مسجد و دیگر خدمات رفاهی را دارند.

صنعتی سازی از خصوصیاتی بود که با روش های نوین ساختمان سازی در #مسکن_مهر کاشان اجرا شد و ادعای تحمل بالای ۸ ریشتر زلزله به گواه صادق اگاهان و رعایت مقررات ملی ساختمان از مهمترین ویژگی های این ساختمان ها بوده و هست
و در اغلب شهرهای کشور این ویژگی انتخاب مدیران کارامد و مهندسین کاربلد بدون توجه به خط و ربط سیاسی برای ساخت مسکن مهر رعایت شده بود.

اما چه شده که سیاسی کاری اجازه دفاع را نمیدهد اگر مسکن مهر کاشان روی گسل است اول این دو نفر باید جواب دهند اگر غیر مقاوم ساخته شده باید این دو نفر جواب دهند اگر به قول ریس جمهور فقط ساختمان مسکن مهر در کرمانشاه ریزش کرده و حتی شیشه ساختمان بغلی نشکسته و فردا زلزله ای برای کاشان حادث شود از همین حالا فکرش را بکنیم

جناب #شاه_بالا و #نیکخواه یا از انچه ساخته اید دفاع کنید و ارامش را به مردم بدهید
و یا ایرادات را بگویید تا از همین الان رفع شود

شما مدعی استفاده از چندین روش صنعتی و نیمه صنعتی در اجرای سازه های #مسکن_مهر بودید اگر اطمینان از مقاومت انچه ساخته اید دارید خیال مردم را با یک مصاحبه راحت کنید و اگر نه مهندسین نظام مهندسی که پای اوراق پایان کار را مهر کرده اند فرا بخوانید و از هم اکنون چاره کنید
که فردا دیر است

منتظر پاسخ تان هستیم
#شاه_بالا
#نیکخواه
#مسکن_مهر
#روحانی
#احمدی_نژاد

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com