• کدخبر: 17625
  • انتشار خبر: ۵:۳۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
  • چاپ خبر
انتقاد صریح ساداتی‌نژاد از مدیران اصفهانی؛

اصفهان، سرمایه‌گذار را بیچاره می‌کند/مسئولان استان، به زمین‌ها چسبیده ‌اند/ گلایه از سنگ‌اندازی‌ مدیران استان

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: استان اصفهان، استان سخت‌گیری است؛ اگر دولت پولی ندارد، حالا که فردی می‌خواهد یک سالن ورزشی در یکی از شهرهای استان اصفهان ایجاد کند، پدر او را در می آوریم تا آن سالن به بهره‌برداری برسد و او را ۳۰ بار از شهر به مرکز استان می‌کشانیم.

به گزارش کاشان اول، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار کرد: به دلیل عدم تفویض اختیارات به مدیران کاشان، ۲۰ میلیارد تومان حق مأموریت برای عبور و مرور به مرکز استان پرداخت می شود.

سید جواد ساداتی نژاد ضمن انتقاد از عملکرد مدیران اصفهان افزود: در صورت عدم تحقق تفویض اختیارات به مدیران شهری، اتفاقی که برای برخی استان ها رخ داد برای استان اصفهان نیز رخ می دهد؛ زیرا در صورت حاکم بودن این شرایط نارضایتی مردم را به دنبال داشته و دیگر به مرکز استان خود اعتماد ندارند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از نحوه واگذاری زمین‌ها به سرمایه‌گذاران خاطرنشان کرد: متاسفانه مسئولان اصفهان به این زمین ها چسبیده‌اند؛ در حالی که نخستین موردی که سرمایه‌گذار جهت سرمایه‌گذاری لازم دارد، اعطای مجوز و زمین است.

رئیس اسبق دانشگاه کاشان با بیان اینکه اگر سرمایه‌گذاری قصد خروج از استان اصفهان را داشته باشد، بیچاره می شود، تصریح کرد: استان اصفهان، استان سخت‌گیری است؛ در حالی که رضایت مردم در گرو تفویض اختیارات به مدیران شهری بوده تا خود مردم شهر و استان خود را آباد کنند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه استان اصفهان جزء استان‌های برخوردار کشور محسوب می شود، ابراز کرد: در استان اصفهان بیش از پیش ضرورت تغییر نگرش احساس می شود، زیرا طی این چند سال گذشته راهکارها و تئوری‌های مختلفی توسط کارشناسان و مختصصان اراده شده است.

وی با بیان اینکه در استان اصفهان انسجام وجود ندارد، بیان کرد: دلیل نبود انسجام در استان اصفهان رفتار مدیران اصفهان است؛ در حالی که ما معتقد هستیم استان اصفهان، استان گسترده‌ای است ولی در این موارد به خوبی عمل نمی‌کنیم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: اگر دولت پولی ندارد، حالا که فردی می‌خواهد یک سالن ورزشی در یکی از شهرهای استان اصفهان ایجاد کند، پدر او را در می آوریم تا آن سالن به بهره‌برداری برسد و او را ۳۰ بار از شهر به مرکز استان می‌کشانیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ بیکاری در شهرستان آران و بیدگل چهار درصد است، تاکید کرد: لازم است میزان سرمایه‌گذاری دولتی و مردمی در شهرستان آران و بیدگل با یکدیگر مقایسه شود تا متوجه شویم دولت کمترین سرمایه‌گذاری را در آن انجام داده است اما نرخ بیکاری پایینی دارد و دلیل آن ورود مردم به این عرصه بود.

رئیس اسبق دانشگاه کاشان ضمن اشاره به سنگ اندازی‌های موجود در کمیسیون ماده پنج عنوان کرد: شهر کاشان دومین شهر استان اصفهان به لحاظ بزرگی و وسعت است و لذا باید اجازه بدهیم در کمیسیون ماده پنج، خود کاشان تصمیم بگیرد و آنقدر برای آن مشکل‌آفرینی نکنیم.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com