• کدخبر: 17638
  • انتشار خبر: ۲:۰۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
  • چاپ خبر
با پیگیری پلیس فتای شهرستان صورت گرفت؛

دستگیری سارق اینترنتی در کاشان

جوان ۲۴ ساله کاشانی به جرم برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب یک شهروند، بازداشت شد.

به گزارش کاشان اول، فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری فردی که مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال به صورت اینترنتی و غیرمجاز از حساب بانکی یکی از شهروندان برداشت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ علی پورکاوه گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فرد یا افراد ناشناسی اقدام به برداشت مبلغ ۱۴۰میلیون ریال به صورت اینترنتی و غیرمجاز از حساب او کرده اند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتای شهرستان کاشان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند عامل برداشت از حساب را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بیان کرد: فرد دستگیر شده در بازجوئی‌های پلیس به سرقت مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال اعتراف و انگیزه خود را کسب سود اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: یکی از بیشترین جرایم در حوزه فضای سایبر برداشت‌های غیرمجاز از حساب‌های بانکی افراد است که لازم است شهروندان به این موضوع حساس باشند و به پیامک های کلاهبرداری مانند «شما برنده سفر به کربلای معلی شده اید و جهت دریافت هدیه خود بایستی با ما تماس بگیرید» توجهی نکنید و به هیچ وجه پای دستگاه خودپرداز نروید.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com