• کدخبر: 17729
  • انتشار خبر: ۵:۳۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
  • چاپ خبر
رئیس شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در کاشان:

زمین به بخش خصوصی واگذار می‌کنیم/۹ میلیارد تومان سهم اعتبار شهرک‌های منطقه کاشان

بگی گفت: آمادگی لازم را برای واگذاری زمین به بخش خصوصی برای تاسیس مراکز تجاری و تفریحی و تسهیل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه داریم.

به گزارش کاشان اول، رئیس شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در نشست بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی کاشان با حضور صاحبان صنایع در کاشان و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تامین هزینه خدمات به شهرک‌های صنعتی گفت: آمادگی لازم را برای واگذاری زمین به بخش خصوصی برای تاسیس مراکز تجاری و تفریحی و تسهیل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه داریم.

محمدجواد بگی با بیان اینکه اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان برای شهرک‌های منطقه کاشان و آران و بیدگل در نظر گرفته شده است، افزود: ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تصفیه‌خانه و جمع‌آوری فاضلاب و ۷۶۰ میلیون تومان در خصوص به‌سازی معابر و جدول‌گذاری این شهرک اختصاص یافته است.

وی ضمن اشاره به توسعه شبکه گازرسانی به شهرک‌های منطقه کاشان و آران و بیدگل خاطر نشان کرد: مبلغی بالغ بر دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

بگی تصریح کرد: در مورد خرید آب دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، خرید خودرو آتش‌نشانی ۶۵۰ میلیون تومان و شبکه مخابراتی با فیبر نوری مبلغی بالغ بر ۵۸۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی ابراز کرد: اولین ساختمان اداری در شهرک صنعتی امیرکبیر با مساحت ۵۰۰ متر مربع شامل سالن‌های پذیرایی و اداری اقامتی به همت این شرکت تاسیس می‌شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com