• کدخبر: 17732
  • انتشار خبر: ۸:۱۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
  • چاپ خبر
نماینده ولی فقیه در سپاه:

برخی افراد انقلاب را محدود به زمان می دانند/شاهد انقلاب‌زدایی هستیم

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه برخی افراد انقلاب را محدود به زمان می دانند، گفت: رهبر انقلاب اسلامی تهدیدات قطعی را به فرصت تبدیل کرده است.

به گزارش کاشان اول؛ نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران چهارشنبه شب در همایش بصیرتی ائمه جمعه و جماعات و مبلغان منطقه کاشان با بیان اینکه ما شاهد انقلاب‌زدایی هستیم، اظهار کرد: برخی افراد انقلاب را محدود به زمان می دانند که این موضوع مایه تأسف است.

حجت الاسلام علی سعیدی با اشاره به اینکه باید زمینه ظهور را امام زمان (عج) فراهم کنیم، افزود: هوشمندی رهبر انقلاب اسلامی در منطقه غرب آسیا باعث شده است تا تهدیدات قطعی انقلاب اسلامی به فرصت تبدیل شود و لذا امروز سوریه در خدمت اسلام است.

وی محرم را ذاتا سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: از آنجا که تا امروز مردم به پای انقلاب اسلامی مانده‌اند، انقلاب استوار شده است و لذا پیاده‌روی اربعین برای بقای اسلام لازم بوده؛ اگرچه کافی نیست و باید زمینه اطاعت کردن مردم از ولی فقیه را آماده کنیم.

سعیدی ضمن اشاره به عوامل عدم جهانی شدن دین اسلام تصریح کرد: تغییر در رهبری سیاسی و ولایت زدایی، تغییر در نظام سیاسی، شریعت زدایی و نابودی آن موجب شد تا اسلام جهانی و فراگیر نشود و امروز جمهوری اسلامی قصد دارد غدیر را احیا و برای جهانی شدن اسلام قدم بردارد و حقیقتا کار دشواری در پیش دارد.

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران دفاع از حرم آل الله، حفظ سوریه در جبهه مقاومت، حفظ تمامیت ارضی این کشور و حفظ شخصیت بشار اسد را خطوط قرمز در سوریه دانست و ابراز کرد: وجود نقش در ظهور امام زمان (عج) مستلزم پنج نوع آمادگی فردی غیر موثر، موثر و تاثیرگذار، آمادگی سیستمی، منطقه ای و بین المللی است.

سعیدی ضمن اشاره به ملزومات ظهور امام زمان (عج) ابراز کرد: استمرار ولایت الهی، استمرار ولایت مداری، شکل گیری دولت اسلامی و انقلابی، تحقق شاخصه های جامعه اسلامی و استمرار سیاست های نظام در قبال مستضعفان و مستکبران ملزومات ظهور امام زمان (عج) است.

وی با بیان اینکه می توان تاریخ را در پنج مقطع بررسی کرد، بیان کرد: چهارمین مقطع تاریخ اسلام جمهوری اسلامی بوده که در زمان عصر غیبت مهمترین مقطع زمانی است در حالی که بعثت از این مقطع مهمتر و حساس‌تر بوده است.

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران با بیان اینکه مشکل دنیای غرب با ما بر سر وجود رهبری است، اذعان کرد: کسی می تواند برای انسان قانون بنویسد که به تمام شرابط موجود آگاهی داشته باشد، زیرا رسالت رهبری مجرای تحقق ولایت الهی، محور تحقق حاکمیت توحیدی و صیانت از شریعت و حاکمیت است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com