• کدخبر: 18673
  • انتشار خبر: ۹:۳۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
  • چاپ خبر
حجت الاسلام طائب در کاشان:

آمریکاشناسی از واجبات امروز ما است

رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه آمریکا شناسی از واجبات امروز ما است، گفت: ابوجهل امروز آمریکا است.

به گزارش کاشان اول؛ رئیس قرارگاه عمار جمعه شب در جلسه هیئت رزمندگان اسلام کاشان با بیان اینکه امروز آمریکا و اسرائیل شناسی از واجبات است، اظهار کرد: ابوجهل امروز ما آمریکا و اسرائیل است و لذا باید از آنان آگاهی پیدا کنیم که غوغای امروز آنان به دلیل درگیری با جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام مهدی طائب با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) است، افزود: اگر دشمن فهمید ملت، مردم و رهبر انقلاب اسلامی برای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) تلاش می کنند برای ضربه زدن از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

طائب، آمریکا شناسی و اسرائیل شناسی را موجب بالا بردن صبر و استقامت ما در برابر مشکلات و معضلات موجود دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران بردباری، استقامت، قناعت و سایر صفات حسنه اخلاقی را دارد اما لشکر دشمن این گونه نیست در حالی که در زمان پیامبر به دلیل وجود چنین صفاتی سپاه اسلام به اندک خرمایی قانع بودند اما سپاه دشمن اینگونه نبود.

وی ضمن اشاره به وجود مراتب در توحید تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران همانند توحید دارای مرتبه است به گونه ای که برخی افراد در ظاهر و در زبان «لا اله الا الله» می گویند و در مرتبه بالاتر انسان به شرک خفی خود پی می برد و هر چه این مرتبه بالاتر برود شرک خفی خود را بیشتر شناسایی کرده و برای رفع آن تلاش می کنیم.

رئیس قرارگاه عمار ضمن اشاره به مراتب و درحات انقلاب اسلامی ابراز کرد: برخی افراد گمان می کنند انقلاب اسلامی برای حفظ نفت بوده و لذا پس از تلاش برای حفظ نفت در صورت عدم نتیجه از این انقلاب دست بر می دارند و برخی دیگر نیز هدف از این انقلاب را حفظ منافع ارزیابی کردند در حالی که هدف از انقلاب اسلامی بستر سازی و زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) است.

طائب با بیان اینکه حکومت جهانی امام زمان (عج) بساط مستکبران را جمع می کند، بیان کرد: دشمن قصد دارد در جامعه ناامیدی را القا کند و انقلاب اسلامی را عامل مشکلات جلوه دهد در حالی که قبل از آن ایران با ۳۶ میلیون جمعیت و تولید شش میلیون بشکه نفت به مراتب مشکلات زیادتری داشت اما امروز با جمعیت ۸۰ میلیونی و تولید یک میلیون بشکه نفت به صورت میانگین پیشرفت های شگرفی حاصل شده است.

وی با تاکید بر اینکه اسم ایران لرزه بر اندام دشمنان می اندازد، اذعان کرد: اگر سست شویم پیروزی عاشورا عقب می افتد زیرا پیروزی عاشورا نیز در گرو ظهور امام زمان (عج) است و در آن زمان بساط ظلم و جور برچیده شده و حق و عدالت فراگیر می شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com