• کدخبر: 18741
  • انتشار خبر: ۱:۰۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
  • چاپ خبر
ساداتی نژاد:

دولت‌ها کمترین سرمایه‌گذاری را در کاشان داشته‌اند/ پنجمین شهر ثروتمند ایرانیم

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه کاشان با اتکا به بخش خصوصی جز محدود شهرهایی است که دولت‌ها کمترین سرمایه‌گذاری را در آن داشته‌اند.

به گزارش کاشان اول به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، سید جواد ساداتی نژاد در گردهمایی سراسری مدیران ستاد و شعبه‌های بانک صنعت و معدن سراسر کشور در کاشان اظهار کرد: برای حل معضلات صنعتگران اختیارات بیشتری به شعبه بانک صنعت و معدن در کاشان تفویض شود.

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس: بابیان این مطلب که کاشان پنجمین شهر ثروتمند ایران است تصریح کرد: منطقه کاشان با اتکا به بخش خصوصی جز محدود شهرهایی است که دولت‌ها کمترین سرمایه‌گذاری را در آن داشته‌اند.

وی افزود: در بخش اقتصادی در شهرستان تمام امور این بخش متعلق به مردم است و خودشان محور سرمایه‌گذاری هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش و کارآفرینی مردم کاشان و آران و بیدگل نمونه عینی و اجرایی اقتصاد مقاومتی است و با مشارکت کامل مردم به اجرا درآمده به‌ گونه‌ای که در آران وبیدگل نرخ بیکاری فقط چهار درصد است.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران با انتقاد از دیوان‌سالاری زائد اداری اظهار کرد: تفویض اختیار از استان به منطقه کاشان خواست مردم این منطقه است.

ساداتی نژاد افزود: برای حل معضلات صنعتگران اختیارات بیشتری به شعبه بانک صنعت و معدن در کاشان تفویض شود.

وی گفت: واگذاری گروه ماده ۵ به منطقه کاشان یک رویداد مهم در استان اصفهان بوده است.

نماینده مردم در مجلس در خصوص تأمین مالی بخش صنعت ابراز کرد: ارائه تسهیلات بانکی و حذف بروکراسی زائد در این بخش می‌تواند به رشد اقتصادی و رفع بیکاری کمک کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با تعامل صنعت و دانشگاه باید مشکل اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه را هر چه سریع‌تر برطرف کرد.

وی در انتها به جایگاه محتشم در جهان تشیع اشاره کرد و گفت: انتشار کتیبه‌های محتشم توسط مرحوم حسن تفضلی از عوامل مهم شناسایی این شاعر برجسته به عالم تشیع بوده است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com