• کدخبر: 19152
  • انتشار خبر: ۳:۲۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
  • چاپ خبر
«17 آبان‌ماه» آخرین فرصت ارسال آثار؛

زمان ثبت‌ نام در جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان تمدید شد

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از تمدید مهلت ثبت نام در این جشنواره تا ۱۷ آبان‌ماه جاری خبر داد.

به گزارش کاشان اول به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، سیدمهدی رضوی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به تقاضاهای متعدد و استقبال گسترده هنرمندان عرصه نمایش، فرصت شرکت در جشنواره سیزدهم تا ۱۷ آبان‌ماه ساعت ۲۴ تمدید شد.

وی با اشاره به انجام فرآیندهای پس از ثبت‌ نام تصریح کرد: پس از ارسال آثار فرآیند اعلام نتایج بازخوانی متون، معرفی منتخبان و اعلام نهایی نمایش‌های برگزیده بر اساس تقویم زمانی مشخص انجام می‌گیرد.

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در خصوص شرایط و مدارک موردنیاز برای جشنواره بیان کرد: متقاضیان نخست باید با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی mehrfestival.ir به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری مبادرت ورزیده و همچنین سه نسخه از متن نمایشنامه را به همراه فیلم نمایش از طریق پست به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رضوی‌زاده در مورد مدارک موردنیاز متقاضیان حضور در جشنواره نیز گفت: علاقه‌مندان باید علاوه بر مجوز کتبی نویسنده، چکیده سوابق هنری کارگردان، چکیده سوابق هنری گروه و خلاصه متن نمایش را در یک صفحه A4 و به‌صورت تایپ‌شده، به دبیرخانه ارائه کنند.

وی همچنین بر لزوم ارسال سه نسخه متن نمایشی تایپ‌شده در بخش صحنه‌ای و سه حلقه لوح فشرده فیلم نمایش در بخش خیابانی (ترجیحاً با فرمت VOB یا MP4 ) به دبیرخانه جشنواره از طریق پست تأکید کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان ، در خصوص راه‌های ارتباطی با دبیرخانه جشنواره سیزدهم متذکر شد: متقاضیان می‌توانند آثار خود را به «کاشان، میدان شورا، بلوار شهیدان خاندایی، فرهنگسرای مهر، دبیرخانه سیزدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان» با کد پستی ۱۳۱۱-۸۷۱۳۵ ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۱-۰۳۱۵۵۴۲۴۲۰۰ تماس حاصل یا به تارنمای رسمی جشنواره مراجعه کنند.

شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش‌های نمایش‌های خیابانی، صحنه‌ای و کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی از ۱۴ تا ۲۱ دی‌ماه سال جاری به میزبانی فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می‌شود.

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com