• کدخبر: 19295
  • انتشار خبر: ۲:۴۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
  • چاپ خبر
امام جمعه کاشان خبر داد:

تصمیم کاشانی‌ها برای تأسیس بیمارستان مجهز در مناطق زلزله‌زده

نماینده ولی‌فقیه در کاشان، از تصمیم برای تأسیس بیمارستانی مجهز در منطقه سرپل ذهاب توسط مردم و مسئولان شهرستان کاشان خبر داد.

به گزارش کاشان اول به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه کاشان، آیت‌الله عبدالنبی نمازی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان، با تسلیت اتفاق تلخ زلزله مناطق غربی کشور و جان باختن و مجروح شدن تعداد زیادی از هموطنان اظهار کرد: پس از این حادثه تلخ، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف به خصوص مجموعه‌های نظامی نظیر ارتش، سپاه و بسیج، کمیته امداد امام خمینی(ره)، هلال احمر و…به یاری آسیب‌دیدگان شتافتند.

وی، همچنین با تقدیر از مردم و سازمان‌ها و نهادهای مختلف شهرستان کاشان برای کمک به حادثه‌دیدگان و ارسال محموله‌های متعدد به مناطق زلزله‌زده، به جلسه شب گذشته در فرمانداری نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد که اقدامی ماندگار توسط مردم کاشان در منطقه سرپل ذهاب که متحمل عمده خسارات شده انجام گیرد و بیمارستانی مجهز در این منطقه به همت مردم و مسئولان شهرستان تأسیس و احداث شود.

امام جمعه کاشان، با بیان اینکه مردم و مسئولان باید از اینگونه حوادث بیاموزند عنوان کرد: همانطورکه بر اساس تعالیم اسلامی نیز تأکید شده است باید هرکاری که صورت می‌گیرد از استحکام برخوردار باشد چنانکه در حادثه اخیر نشان داده شد، برخی ساختمان‌هایی که توسط مردم و یا بعضی سازمان‌ها ساخته شده از نظارت و دقت کافی از سوی متصدیان و مهندسان بهره‌مند نیستند.

آیت الله نمازی، تأکید کرد: جدای از بحث‌های سیاسی و اتهاماتی که گروه‌ها به یکدیگر وارد می‌کنند از منظر مهندسی توحیدی و اسلامی باید وظایف به درستی انجام شود.

 

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com