• کدخبر: 19345
  • انتشار خبر: ۵:۵۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
  • چاپ خبر

پایان انتظار برای عزل و نصب‌ها در شهرداری کاشان

آیین تکریم و معارفه مدیران شهرداری کاشان با حضور رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، مشاوران و جمعی از مدیران شهرداری کاشان برگزار شد.

به گزارش کاشان اول به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، ظهر امروز آیین تکریم و معارفه مدیران شهرداری کاشان با حضور رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، مشاوران و جمعی از مدیران شهرداری کاشان برگزار شد.

سعید ابریشمی راد در این نشست با بیان اینکه جابه جایی ها در شهرداری کاشان با هدف بهبود عملکرد شهرداری و تناسب شغل و شاغل صورت می گیرد، اظهار کرد: من ۲۴ساعته در خدمت شهر و شهرداری خواهم بود و انتظار دارم خانواده شهرداری نیز چنین رویکردی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه هر شغلی در شهرداری الزاماتی دارد که در طراحی ساختار سازمانی بسیار حائز اهمیت است، گفت: توجه بین الزامات شغل و ویژگی های شاغل کار ها را با نتیجه بهتری به هدف می رساند.

شهردار کاشان مسائل، مشکلات و چالش هایی که در حوزه های مختلف شهرداری است را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: با تناسب شغل و شاغل این چالش ها بر طرف می شود.

ابریشمی راد تاکید کرد: کاهش تعلق خاطر کاری کارکنان در سازمان ها یکی از چالش هایی است که هر ارگانی با آن مواجه است.

وی افزود: شهرداری با شهروندان، حیات شهری و رشد شهری سروکار دارد، بنابراین پارامترهای قابل تاثیر در مدیریت شهرداری بسیار متنوع است، در چنین سازمان هایی تعهد کاری کافی نیست بلکه تعلق خاطر به کار مهم است که شامل سه مولفه سرزندگی، مجذوب شدن و فدایی شدن می شود و انتظار می رود این مدیران در محل شغلی جدید خود این سه مولفه را مد نظر قرار دهند.

در این نشست خالدی به عنوان معاون خدمات شهری، بخشنده فر به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک، گرانمایه به عنوان معاون فنی و عمرانی، والی زاده به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی، واحدیان به عنوان سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان، قدیری به عنوان سرپرست اداره مشارکت های مردمی و سرمایه گذاری، دادایی به عنوان مدیر اداره املاک و هادیان به عنوان مشاور املاک شهردار، میرزابیگی به عنوان سرپرست منطقه پنج شهرداری کاشان، پیراسته به عنوان مدیرعامل سازمان زیباسازی، مجدالاشرافی به عنوان مدیر حوزه H.S.E و مشاور ایمنی و محیط زیست، چایچی به عنوان مدیرعامل سازمان آتش نشانی، سرکار خانم محسنی به عنوان مشاور امور بانوان، مسچی به عنوان سرپرست حوزه پالایش و ارزیابی عملکرد، اسلامی‌مهر به عنوان مدیر حوزه پیمان و رسیدگی ، شاه بالایی به عنوان سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان و شقایقی به عنوان مشاور شهردار و مسئول پیگیری تشکیل و تاسیس سازمان مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی منصوب شدند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com