• کدخبر: 19440
  • انتشار خبر: ۴:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
  • چاپ خبر
شهردار کاشان در آیین معارفه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی:

فعالیت‌های مدیریت شهری بر مبنای رویکرد «اجتماعی» است

شهردار کاشان، فعالیت‌های مدیریت شهری جدید را بر اساس رویکرد اجتماعی و بر محور مطالبات جامعه عنوان کرد.

به گزارش کاشان اول، سعید ابریشمی‌راد در آیین تودیع و معارفه سرپرست پیشین و مدیرعامل جدید این سازمان، با اشاره به برنامه‌های خود در زمینه مدیریت شهری اظهار کرد: محور فعالیت‌ها در این عرصه بر مبنای رویکرد اجتماعی است به معنای دیگر آن برنامه‌هایی باید در حوزه‌های مختلف دنبال شود که بر مبنای انتظارات و مطالبات درست و منطقی جامعه باشد.

وی، فرهنگ را موضوع پیچیده‌ای دانست و گفت: این عنصر شکل گرفته از هزاران سال تعاملات و مناسبات یک جامعه تمدن‌خیز است و ما موظفیم که برای درک و انتقال این ارزش‌های فرهنگی و نه نمادهای سطحی به نسل‌های بعد اهتمام ورزیم.

سکاندار مدیریت شهری کاشان تصریح کرد:‌ دوران آزمون و خطا گذشته است و دیگر فرصت اشتباه نداریم و باید با نگاهی کارشناسانه به حوزه مباحث فرهنگی و اجتماعی وارد شویم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، نیز در این جلسه کار فرهنگی در جامعه کاشان را بسیار دشوار قلمداد و اظهار کرد: در خطه‌ای که کار فرهنگی مورد توجه و دقت عمومی قرار دارد و بسیاری‌ می‌توانند در قامت یک کارشناس به ارزیابی بپردازند فعالیت در زمینه امور فرهنگی و اجتماعی بسیار دشوار است.

مرتضی والی‌زاده، رویکرد خود را در مسئولیت جدید توسعه امور اجتماعی و مشارکت حداکثری شهروندان ذکر و ابزار تحقق آن را شبکه‌سازی و ارتقای جایگاه نهادهای اجتماعی عنوان کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان نیز در این نشست، نیز انتخاب مدیرعامل جدید سازمان را بر اساس انتظارات و هدف‌گذاری‌ها، انتخاب شایسته‌ای ارزیابی و تأکید کرد: با توجه به شرایط روز جامعه و موضوعات اجتماعی نیازمند برنامه‌های جدید در این حوزه هستیم و باید یک تحول در همه ابعاد اعم از ساختار، برنامه‌ها و سایر مسائل مدنظر قرار گیرد.

علیرضا پورعسگری، با اشاره به ایده شکل‌گیری سازمان فرهنگی ورزشی توسط سعید عطایی‌شاد مشاور کنونی امور فرهنگی، اجتماعی و شوراهای شهردار تأکید کرد: شاید ایجاد یک مجموعه کار چندان سختی نباشد اما پرورش و ارتقای جایگاه آن امری خطیر و نیازمند همت جدی است.

حسن نعناکار رئیس هیئت مدیره سازمان نیز با تأکید بر لزوم تأمین رضایت مردم، برای مدیرعامل جدید سازمان آرزوی توفیق کرد.

در این نشست ضمن تقدیر از تلاش‌های سیدمهدی رضوی‌زاده سرپرست پیشین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مرتضی والی‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید این سازمان معرفی شد.

انتهای خبر/ روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com