• کدخبر: 19747
  • انتشار خبر: ۱:۳۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۹
  • چاپ خبر
به مناسبت روز دانشجو؛

کلنگ‌ سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بر زمین خورد

کلنگ احداث سالن ورزشی چند منظوره اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو به زمین زده شد.

به گزارش کاشان اول، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در این مراسم، ضمن تبریک روز دانشجو، هدف از توسعه فضای ورزشی را توسعه رشته های ورزشی در راستای افزایش نشاط دانشجویان دانست.

ابراهیم کوچکی، با اشاره به ساخت این سالن در فضایی به متراژ یک هزار مترمربع و برآورد هزینه بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اظهار کرد: سالن ورزشی چندمنظوره اداره تربیت بدنی به همت دانشگاه و با مشارکت خیرین سلامت احداث می شود.

وی، در ادامه ضمن بازگویی بخشی از وقایع آذر ۱۳۳۲، جنبش دانشجویی را جنبشی آزادی خواه و استکبار ستیز دانست که با تشخیص صحیح در همه زمان ها چه در زمان انقلاب چه در جنگ پیشقدم بوده‌اند.

کوچکی، بر پاسخگویی و تعامل با دانشجویان به ویژه از طریق تشکل ها و کانون های دانشجویی به عنوان نمایندگان مجموعه دانشجویان دانشگاه تاکید کرد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم، ضمن تاکید بر اینکه هزینه در حوزه ورزش و تربیت بدنی نوعی سرمایه گذاری است، گفت: با بهره برداری از سالن جدید، برنامه ریزی بهتری برای همه رشته های ورزش های قهرمانی و همگانی در رده بانوان و آقایان انجام می گردد.

در این مراسم نمایندگان تشکل های دانشجویی و شوراهای صنفی بیران کانونهای دانشجویی نیز حضور داشتند و به مناسبت روز دانشجو با اهداء گل از آنان قدردانی شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com