• کدخبر: 19832
  • انتشار خبر: ۲:۴۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۳
  • چاپ خبر
با حضور مسئولان و اهالی ورزش کاشان برگزار شد؛

جشن قهرمانی تیم ایزی‌پایپ کاشان در رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های جهان

جشن قهرمانی تیم ایزی‌پایپ کاشان در رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های جهان و تقدیر از کشتی‌گیران برگزار شد.

به گزارش کاشان اول، شهردار کاشان، شامگاه چهارشنبه در جشن قهرمانی و آیین تقدیر از تیم ایزی‌پایپ، قهرمان رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های جهان، در سالن شهید اردهال اظهار کرد: رقم خوردن این اتفاق بزرگ و بی‌نظیر آن هم در عرصه ورزش به عنوان مهم‌ترین ابزار توسعه نشاط و شادابی در جامعه سزاوار قدردانی است.

سعید ابریشمی‌راد، کسب مقام قهرمانی در رقابت‌های جهانی را برگ زرینی در دفتر افتخارات مردم کاشان توصیف و لذت آن را با پیروزی بر ایالات متحده در مسابقه پایانی مضاعف قلمداد کرد.

وی، با یادآوری وظیفه ذاتی شهرداری در زمینه توسعه و ترویج ورزش‌های همگانی، خاطرنشان کرد: البته نباید دور از نظر داشت که حمایت و تشویق از ورزش قهرمانی آن هم در عرصه بین‌المللی برای شهرداری به عنوان نهادی اجتماعی امری واجب محسوب می‌شود.

ابریشمی‌راد، تصریح کرد: اگر این ورزش،‌ میراثی چون کشتی که برگرفته از اصالت و هویت ملی و میهنی ماست و موجب پرآوازه‌تر شدن نام ایران زمین بوده، این حمایت و تشویق، به عنوان یک وظیفه ملی مطرح می‌شود.

شهردار کاشان، همچنین با ابراز تأسف از عدم کسب میزبانی مسابقات جام باشگاه‌های جهان در کاشان، شیرینی قهرمانی را موجب از یادبردن این تلخی دانست.

فرماندار ویژه کاشان و نیز مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان نیز هر یک در سخنانی، ضمن قهرمانی نماینده کاشان در چهارمین دوره رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های جهان، آن را مایه افتخار کاشانی‌ها خواندند.

اعضای تیم کشتی ایزی‌پایپ، قهرمان رقابت‌های باشگاه‌های جهان در پایان مورد قدردانی قرار گرفتند و جام قهرمانی به صورت نمادین به اعضای تیم اهدا شد و بر فراز دستان آنان قرار گرفت.

اجرای موسیقی توسط حامد محضرنیا، قدردانی از حامیان و فعالان ورزش، برگزاری برنامه ورزش زورخانه‌ای توسط باستانی‌کاران بیت‌الاکبر(ع)، اهدای جوایز به برندگان مسابقه فرهنگی و… از بخش‌های دیگر این جشن به شمار می‌‌رفت.

جشن قهرمانی و تقدیر از اعضای تیم ایزی‌پایپ کاشان به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com