• کدخبر: 20205
  • انتشار خبر: ۱:۲۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
  • چاپ خبر

بی‌عرضگی برخی مسئولان را به پای انقلاب نمی‌گذاریم

چرا با جنگ روانی، مطالبات و اعتراضات مردم را به سوی انحراف هدایت می کنند؟ امروز زمانی برای در کنار مردم بودن است، نه اینکه با سخنان و رفتارهایی باعث شوید تا رنگ و بوی اعتراضات از سوی دشمنان تغییر کند و تبدیل به فتنه‌ای دیگر شود.

کاشان اول، سعید آستانه منفرد/ نباید کاری کرد که مسیر اعتراضات به انحراف کشیده شود. زمانی که رهبر انقلاب هم به مردم حق می‌دهند که به خاطر بیکاری فرزندانشان گلایه‌ مند باشند، به گرانی‌ها اعتراض داشته باشند و آن را از مسئولان مطالبه کنند یا به وجود فساد و تبعیض انتقاد کنند، مسئولان باید پاسخگو باشند. مردم پاسخ منطقی و مستدل می‌خواهند که چرا شرایط اقتصادی اینگونه به وخامت کشیده شده است؟ آیا این حق مردم نیست که بداند چرا نسبت به مسائل اقتصادی کشور بی‌توجهی شده است؟

روز یکشنبه ۱۰ دی در تقویم مردم کاشان به یکی از روزهای ماندگار تبدیل شد؛ روزی که مردم با حضوری چشم گیر به آرمانهای این انقلاب دوباره لبیک گفتند.

اغتشاش عده ای مردم نما تمام شد. اما انجام کارهای بر زمین مانده شروع شده است. بداخلاقی‌ها تمام شد، اما بازگرداندن اخلاق بر صحنه به زمین مانده است. ارائه فهرست خرابکاری ها پایان گرفت اما فهرست سفید گام‌های برنداشته پیش ‌روست.

آقایان مسئول و ژنرال های سیاسی امروز، دوباره نوبت شماست که از خود، خودی نشان دهید.

امروز زمانی برای در کنار مردم بودن است، نه اینکه با سخنان و رفتارهایی باعث شوید تا رنگ و بوی اعتراضات از سوی دشمنان تغییر کند و تبدیل به فتنه‌ای دیگر شود.

چرا با جنگ روانی، مطالبات و اعتراضات مردم را به سوی انحراف هدایت می کنند؟ باید فتنه و فتنه‌گر را از مردمی که به حق معترض شرایط اقتصادی هستند جدا کرد.

مردم به وضعیت اقتصادی و معیشتی خود به دستگاه های مربوطه گله‌ مندند، نه به انقلابی که خود آن را با خون فرزندان شهید خود به پیروزی رسانده اند. آدرس اشتباهی که از سوی برخی عوامل فتنه در داخل و خارج داده می‌شود، و مردم به آن آدرس غلط بی‌اعتنا هستند و همچنان با مطالبه حقوق خود پای آرمانها و دست آوردهای انقلاب ایستاده اند.

مردم، مسئولانی مردمی، دلسوز، انقلابی و پای کار می‌خواهند. خواسته مردم، فعال‌تر شدن مسئولان در میدان کار و تلاش است که مطالبه بی‌جایی نیست.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com