• کدخبر: 20248
  • انتشار خبر: ۱:۵۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
  • چاپ خبر
مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان:

ایجاد رادیو کاشان مقدمه تحول منطقه است

مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان، راه اندازی رادیو در کاشان را ضروری دانست.

به گزارش کاشان اول به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مسعود احمدی افزادی در دیدار با مرتضی والی زاده مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از کاشان به عنوان یکی از مناطق بزرگ و سترگ با پیشینه و قدمت چند هزار ساله یاد کرد و گفت: ایجاد صدای رادیو در کاشان مقدمه ای برای تحول در یک منطقه است.

وی اظهار داشت: سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با صدای رادیو می توانست مقدمه ای برای تحولی بزرگ در این منطقه باشد.

احمدی افزادی، آماده سازی فضای رادیو و ایجاد آن در منطقه فرهنگی کاشان را مورد تاکید قرار داد و افزود: معرفی کاشان از طریق رسانه در هویت‌سازی تمدن و مدنیت این منطقه فرهنگی تاریخی باید بیشتر مطرح شود.

وی، با اشاره به وجود بزرگان، علما، فضلا، ادبا، شعرا، مفاخر، مشاهیر، ابنیه تاریخی، همچنین گلاب و عرقیجات و فرش در منطقه فرهنگی کاشان تاکید کرد: کاشان با این پیشینه تاریخی، فرهنگی، هنری و صنعتی نسبت به خودش کم توجه است.

مرتضی والی زاده مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان نیز در این دیدار گفت: چراغ سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر روز پنجشنبه ۱۴ دی ماه در کاشان شهر سفالینه های سیلک روشن شد.

 

والی زاده، از مدیر کل  صدا و سیمای استان اصفهان خواستار پوشش خبری سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به عنوان یک رویداد ملی هنری به صورت زنده شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com