• کدخبر: 20265
  • انتشار خبر: ۸:۱۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
  • چاپ خبر
همزمان با مراسم دومین سالگرد عروج لیلا حاجی بابایی انجام می شود؛

رونمایی از کتاب«شمع شهر»؛ خاطراتی درباره یک بانوی مبلغه

در عالم رویا دیده بود که در میان جمعی از علما قرار دارد. مقام معظم رهبری عمامه خودشان را از سر برداشته بودند و روی سر لیلا گذاشته بودند. عمامه را روی سرش محکم کرده بود. تعبیرش را پرسیده و شنیده بود که تو را برای تبلیغ دین پذیرفته‌اند.

به گزارش کاشان اول، کتاب «شمع شهر» که به بیان خاطراتی از زندگی استاد اخلاق، مبلغه‌ی عالمه مرحومه حاجیه خانم لیلا حاجی بابایی که عمر کوتاه اما پربرکتش را در راه تبلیغ دین اسلام و بیان زیبایی‌های این دین آسمانی برای جوانان و نوجوانان صرف کرده بود، می‌پردازد. آماده‌سازی و چاپ این کتاب در کمتر از ۱۰ روز توسط شاگردانش به پایان رسید.

این کتاب، شامل خاطرات خانواده، اطرافیان، دوستان و شاگردان این استاد است که به مناسبت دومین سال عروج این بانوی کاشانی و در قالب ۶۹ خاطره، به نیت عدد ابجد نام مبارک بانوی کربلا حضرت زینب کبری(سلام الله عیها)، آماده شده است. در این کتاب علاوه بر خاطرات، قسمتی از دست نوشته ایشان، بخش‌هایی از سخنرانی‌ها، وصیت‌نامه و بعضی از پیام‌هایی که به مناسبت وفات ایشان صادر شده بود، نیز دیده می‌شود.
این کتاب در مراسمی که به همین مناسبت در روز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ در کانون الزهرا(سلام الله علیها) بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد، به فروش می‌رسد و عواید حاصله برای مردم زلزله‌زده ارسال خواهد شد.

ضمنا مراسم دیگری در روز پنجشنبه ۲۱ دی در زیارت ولی ابن موسی الکاظم راوند توسط خانواده آن مرحومه برگزار خواهد شد.
کتاب «شمع شهر»، به همت شاگردان و دوستان مرحومه حاجی‌بابایی، در ۱۴۰ صفحه و در تیراژ هزار نسخه، تألیف، طراحی، چاپ و آماده توزیع شده است.
لازم به ذکر است که این عالمه جلیل القدر در ۲۱ دی ماه ۱۳۹۴ پس از سپری کردن چند سال بیماری سخت و طاقت فرسا، دار فانی را وداع گفت و در زیارت ولی ابن موسی الکاظم راوند کاشان به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com