• کدخبر: 20270
  • انتشار خبر: ۱:۱۳ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • چاپ خبر
معاون فرماندار خبر داد؛

اختصاص ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به کاشان

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری کاشان از اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به شهرستان کاشان خبر داد.

به گزارش کاشان اول، مسعود خاندایی، در جلسه کمیته فنی کارگروه اشتغال شهرستان، گفت: با تفویض اختیارات از مرکز استان به شهرستان زمینه جذب و بکارگیری نیروی بومی متخصص در مشاغل حرفه ای و مدیریتی فراهم خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری کاشان، در ادامه افزود: وظیفه مجموعه ادارات و نهادها در شهرستان تسهیل و بهبود شرایط تولید و ایجاد اشتغال بوده و در این راستا حمایت های لازم به ویژه در ارائه و پرداخت تسهیلات کمافی السابق انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: سیاست دولت در منطقه کاشان سرمایه گذاری در انرژی های نو بوده و با تحول خوبی که در زمینه ساخت نیروگاه های خورشیدی در شهرستان ایجاد شده شاهد کاهش آلودگی محیط زیست و هدررفت انرژی خواهیم بود.

معاون فرماندار کاشان از اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به شهرستان کاشان خبر داده و افزود: از این مبلغ به میزان هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال به طرح های مستقل و ۲۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال به طرح های پشتیبان تخصیص یافته است.

خاندایی، با اشاره به تحقق ۱۰۰ درصدی سهمیه تسهیلات شهرستان در طرح های مستقل ابراز امیدواری کرد ظرف چند روز آینده با معرفی طرح های پشتیبان جدید، کل سهیمه تخصیصی شهرستان محقق گردد.

وی در پایان اظهار داشت: طرح تکاپو در حال بررسی و پیگیری بوده که با اجرای این طرح مشاغل جدید راه اندازی شده و از اعتبارات این طرح تا سقف دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات در شهرستان تصویب و پرداخت می گردد و مازاد این مبلغ نیز به مصوبه استان نیاز دارد.

کمیته فنی کارگروه اشتغال شهرستان با حضور اعضاء و به ریاست معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری ویژه کاشان به صورت هفتگی برگزار می شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com