• کدخبر: 20277
  • انتشار خبر: ۱:۲۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • چاپ خبر
در دومین دوره جام باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان کشور؛

دبستان طالبیان کاشان مدرسه برتر در حوزه ترویج کتابخوانی شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: در دومین دوره جام باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان کشور، دبستان دخترانه طالبیان مقدم کاشان به عنوان نامزد بهترین مدرسه شهرستان کاشان در حوزه ترویج کتابخوانی معرفی شد.

به گزارش کاشان اول، به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، مصطفی جوادی مقدم اظهار کرد: در بخش‌های مختلف دومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور صدوپنجاه اثر به مرحله نیمه‌نهایی رسیدند که پایان هفته جاری، برگزیدگان جام مشخص خواهند شد.

وی، افزود: پس از داوری اولیه پنج اثر از هر شهرستان در چهار بخش فیلم کوتاه موبایلی، معرفی کتاب، نامه به نویسنده و باشگاه کتابخوانی به دبیرخانه مرکزی ارسال شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، گفت: جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان کار تأثیرگذاری بود که موجب شد با کمترین هزینه، یک موج فرهنگی در میان خانواده ها و مدارس با حضور کودکان و نوجوانان در شهرها و روستاهای کشور ایجاد شود.

جوادی مقدم، خاطر نشان کرد: آیین پایانی جام باشگاه‌های کتابخوانی، پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه با حضور وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش و مربیان و کودکان شرکت‌کننده، در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد که در این مراسم از مدیر مدرسه خیرساز طالبیان مقدم قدردانی خواهد شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com