• کدخبر: 6183
  • انتشار خبر: ۲:۰۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۹
  • چاپ خبر

اعزام دانش آموز کاشانی به اردوی تیم ملی والیبال جوانان

کارشناس مسوول تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از اعزام ” فاطمه عنایت” دانش آموز دبیرستان ریحانه النبی این شهرستان به اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان دختر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، “علیرضا عابدی” گفت: شانزدهمین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران  از روز ششم تیرماه در جزیره کیش آغاز و تا روز یک شنبه ۱۳ ماه جاری ادامه خواهد داشت.

به گفته وی،  این اردو با هدف آمادسازی تیم ملی والیبال جوانان دختر جمهوری اسلامی ایران با شرایط آب و هوایی تایلند برگزار می شود که میزبان رقابت های قهرمانی آسیا، خواهد بود.

وی اظهار داشت: مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا از دوم تا دهم مرداد سال جاری در کشور تایلند برگزار می شود که فاطمه عنایت به همراه ۱۴ ورزشکار دیگر برای  تیم جمهوری اسلامی ایران بازی خواهد کرد که با تیم های ژاپن، هند و ماکائو هم گروه است.

عابدی گفت: عنایت، اولین دختر والیبالست کاشانی است که به تیم ملی دعوت شده است و پیش از این در پانزدهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر شرکت کرده بود که در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شد.

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com