• کدخبر: 7669
  • انتشار خبر: ۱۰:۲۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
  • چاپ خبر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:

برجام حلال مشکلات ما نیست

سید جواد ساداتی نژاد گفت: نتیجه برجام نشان داد که نگاه به بیرون حلال مشکلات ما نیست و فقط وقت ما را تلف می کند و به دشمن فرصت نقشه کشی های جدید را علیه کشور ایران می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، سید جواد ساداتی نژاد در جمع مردم ابوزیدآباد و بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) این شهر اظهار داشت: امروزه مردم ما از مسئولان انتظار حاشیه سازی ندارند زیرا مشکلات اقتصادی و اشتغال مشکل اصلی مردم و جوانان کشور است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با تصریح بر این موضوع که شهادت بزرگانی چون شهید رجایی و بهشتی و مطهری به دست گروهک منافقین و فرقان که شعبه‌ای از منافقین بودند از حافظه تاریخی مردم کشور پاک نمی‌شود گفت: عده ای در این روزها تلاش می کنند مسائل اصلی کشور و مردم را با تشکیک در برخورد با دشمنان ملت و منافقان که عامل ترور بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم و علما و مسئولان بودند در حاشیه قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه دامن زدن به این مسأله در شرایط کنونی مشکل مردم نیست گفت: امروزه مشکل اصلی ما مشکل اقتصاد است که بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری نگاه به درون و توجه به قدرت و قابلیت مناطق و مردم ما راه حل مشکل اقتصاد است.

ساداتی نژاد در زمینه نتیجه برجام عنوان کرد: نتیجه برجام نشان داد که نگاه به بیرون حلال مشکلات ما نیست و فقط وقت ما را تلف می کند و به دشمن فرصت نقشه کشی های جدید را علیه کشور ایران می دهد.

وی تاکید کرد: اعتماد به دشمن از صدر اسلام تا به امروز پاسخ نداده و از امروز تا روز قیامت هم پاسخ نخواهد داد.

ریاست سابق دانشگاه کاشان خاطرنشان کرد: هرچه فرمان پذیری نسبت به امام و ولی فقیه بیشتر باشد سعادت دنیوی و اخروی ما بیشتر خواهد بود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وجود مسائلی همچون مساله حقوق های نجومی برای مردم قابل قبول نبوده و باعث سلب اعتماد به مسئولان می شود.

وی گفت: مردم ما طی چند دهه اخیر نشان دادند که پیرو محض ولایت فقیه بوده و هستند و به همین دلیل از مردم عصر ائمه و پیامبر به گفته حضرت امام خمینی(ره) بالاترند.

ساداتی نژاد در ادامه به برخی از مشکلات و خواسته های مردم محروم بخش کویرات شهرستان آران وبیدگل اشاره کرد و افزود: تکمیل طرح تعریض جاده ابوزیدآباد یکی از موضوعات مهم در این منطقه است که پیگیری های لازم در این خصوص صورت گرفته و امیدواریم تا پایان سال ۱۳۹۶ عملیات عمرانی آن به پایان رسد.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی به مساله تعرفه برق این منطقه نیز اشاره کرد و گفت: با تشکیل کارگروه های مردمی و تخصصی تغییر تعرفه مناطق گرمسیری از درجه ۴ به درجه ۳ در این منطقه پیگیری شده است که با انجام مقدمات کار منتظر مصوبه دولت هستیم.

وی تصریح کرد: با رفع این مشکل ماهیانه حدود۶میلیون متر مکعب آب که به دلیل استفاده از کولرهای آبی مصرف می شود صرفه جویی خواهد شد.

نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل همچنین بر لزوم تدوین برنامه جامع و مدون برای توسعه بخش محروم کویرات شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com