• کدخبر: 8152
  • انتشار خبر: ۱:۰۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱
  • چاپ خبر

مخالف برگزاری کنسرت هستیم

رضازاده گفت: چنانچه مدت ها پیش به صراحت اعلام کرده ام من مخالف برگزاری کنسرت در شهرستان به عنوان برنامه اجرای موسیقی صرف هستم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در خصوص حواشی اخیر و شایعات برنامه های فرهنگی مدیریت شهری گفت: چنانچه مدت ها پیش به صراحت اعلام کرده ام من مخالف برگزاری کنسرت در شهرستان به عنوان برنامه اجرای موسیقی صرف هستم اما آنچه که در جشن شادیانه علوی برگزار شد به هیچ عنوان کنسرت محسوب نمی شود چراکه به هیچ وجه هدف اجرای موسیقی به عنوان محتوای غالب برنامه نبود.

مجتبی رضازاده با اذعان به آسیب های موجود در اجرای این جشن گفت: نخستین نکته قابل تامل در این میان، واگذاری کامل اجرای برنامه به بخش خصوصی بود و سازمان هیچ مسئولیت یا هزینه ای در قبال دعوت و میزبانی از حضور افراد در این برنامه را برعهده نگرفت و تنها در انجام تبلیغات محیطی و در اختیار گذاشتن سالن ۷ مهر به بخش خصوصی مساعدت نمود.

اجرای منویات مقام معظم رهبری را چراغ راه قرار داده ایم

مشاور شهردار کاشان با یادآوری مواضع مقام معظم رهبری در قبال موسیقی بیان کرد: معظم له عدم مخالفت  با موسیقی، مخالفت با غنا و عدم ترویج موسیقی را مورد تأکید قرار داده اند و ما به عنوان دستگاه های متولی امر فرهنگ در حوزه مدیریت شهری این چراغ راه را مدنظر خود قرار داده ایم.

وی تأکید کرد: با صراحت تمام معتقد نفی غنا و لزوم عدم ترویج موسیقی هستیم و تنها موسیقی را به عنوان ابزاری تأثیرگذار برای اننقال مفاهیم به نوجوانان و جوانان با رعایت شئونات و اخلاق اسلامی مدنظر قرار داده ایم.

رضازاده شایعه هزینه گزاف شهرداری برای اجرای  جشن شادیانه علوی را بی اساس خواند و گفت: چگونه سازمانی که با هزینه های حداقلی توانسته جامعه مخاطب گسترده ای را در حوزه شهروندی پیدا کند کوچکترین تمایلی به پرداخت هزینه های کلان برای برنامه ای که در آن ذی نفع نیست  داشته باشد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی، با تأکید بر وسواس های لازم برای انتخاب هنرمندان و آثار اجراشده با وجود عدم دخالت در برگزاری مراسم، یادآور شد: از تمام افراد پیشنهاد شده، تنها حضور فردی را پذیرفتیم که دارای کارنامه قابل قبول، برخوردار از آثار مذهبی و عاشورایی و دارای رویکرد مناسب در قبال ارزش های جامعه است چنانکه اظهارنظر این هنرمند در قبال شهدای دوران دفاع مقدس بازتاب های مثبتی را در افکار عمومی به همراه داشت.

عدم تعریف دقیق نوع مراسم موجب بروز سوءتفاهم هایی در مخاطبان شد

رضازاده، نکته سوء تفاهم برانگیز دیگر جشن شادیانه علوی را در نحوه ارائه بلیط دانست و افزود: عدم تعریف نوع دیگری در ارائه بلیط باعث تلقی کنسرت بودن این برنامه برای  برخی از مخاطبان به وجود آورد در حالیکه اصولا «شادیانه علوی» کنسرت نبود و این اشکال به بخش خصوصی مجری برنامه وارد است.

وی، ارائه  محتوای فرهنگی و پیام های شهروندی، عرضه نکات دینی و معرفتی و…را از جمله اقدامات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برای استفاده از این گردهمایی عیدانه برای فرهنگ سازی ذکر کرد.

ماجرای اخیر آرامگاه علامه فیض کاشانی هیچ ارتباطی با شهرداری ندارد

رضازاده ارتباط ماجرای اخیر آرامگاه علامه فیض کاشانی با مجموعه شهرداری را تکذیب کرد و گفت: به هیچ عنوان هیچ زیرمجموعه ای از شهرداری در اجرای این برنامه دخیل نبوده و اصولا ما اجرای برنامه موسیقی در جوار اماکن شریف را درست و جایز نمی دانیم و با آن مخالف هستیم.

وی همچنین محدودیت های ترافیکی و عدم تایید محل پس از انجام مکاتبه فرمانداری را دلیل لغو برنامه عیدانه با طعم برق در هفته جاری در میدان جهاد عنوان کرد.

انتهای پیام/

نویسنده

نوشته شده توسط عباس حسینی در مهر ۱۷ام, ۱۳۹۵

چرا هر کسی خطاء می کند از رهبری عزیز مایه می گذارد ؟! آقا ی ظریف ( وزیر مور خارجه ، دکتر روحانی) همه می گویند ما پیرو منویات رهبری هستیم! پس دیگر مشکلی نباید باشد!
کار شما غناء بود اگر نبود یک نفر هم اعتراض نمی کرد و کار به مصاحبه نمی کشید.لطفاً از نام مقدّس رهبری خرج نکنید ، شما نان آقا را می خورید، تقصیرات خود را به فرمایشات آقا پیوند ندهید. والسلام

نویسنده

نوشته شده توسط بهرام در مهر ۱۸ام, ۱۳۹۵

تمام تقصیرات را بر عهدۀ رضازاده نگذارید! برگزاری موسیقی برای اولین بار بر سر قبر عالم بزرگ شیعه( ملامحسن فیض کاشانی) ربطی به رضازاده نداشت. هیأت اُمنای جدید قبر ملامحسن آقای فیضی و آقای رضوانی نژاد( پدر خانم آقای رضازاده !) می باشند. لذا انصاف نیست داماد جای پدر زن محاکمه شود! جرم رضازاده ، برا ی خودش کافی است

نویسنده

نوشته شده توسط محمد رضا علیزاده در مهر ۲۷ام, ۱۳۹۵

تا حدّی که من یادم هست، کار شما یک رقص کم داشت! واقعاً خجالت آور است ، با پول بیت المال معصیت می کنند ، بعد هم می گویند : منویات رهبری .. تکبیر ! الله اکبر ….( دست از بازی با کلمات بر دارید ، و راست و حسینی با رهبری باشید نه برای حفظ منافع یا جبران افتضاح ها) ببخشید کمی رُک صحبت کردم.

نویسنده

نوشته شده توسط مجید در آبان ۶ام, ۱۳۹۵

کاشان اوّل با تشکر از شما. ولی هر کس عکس های مراسم فوق را ببیند ، به صحبتهای رضازاده با صدای بلند خنده و قهقه می کند. من دنبال عکس آن بودم در کاشان آنلاین عکس آنرا پیدا کردم . از علاقه مندان به آن مراسم معنوی!!!! که بقول رضازاده مطابق منویات رهبری بوده!! دعوت می شود سری به آن صفحه بزنند و بخندند.

نویسنده

نوشته شده توسط حسین در آذر ۲۹ام, ۱۳۹۵

چرا تا الان عاملان اجرای برنامه با موسیقی در کنار قبر ملامحسن فیض معرفی نشده اند ؟! آیا پای اشخاص مستثنی از قانون در میان بوده است که کاشان اوّل ، گزارشی در این مورد تهیه نکرده است. خبرگزاری باید بیطرف باشد. دوستان کاشان اوا حسین .م

نویسنده

نوشته شده توسط علی در دی ۱ام, ۱۳۹۵

از بسیجیان پایگاه امام خامنه ایی هستم. در پاسخ خبر فوق، ما هم معترض جدی به برگزاری موسیقی سر قبر فیض کاشانی بودیم و فیلم بدون تحریف آن مراسم را در موبایل دیدیم. شنیده ایم که موضوع توسط جمعی از روحانیّت بنام حجه الاسلام و المسلمین محمد علی دهقانی که قاضی است و حجه الاسلام سید محمد سجادی و…و..جهت مجازات عاملان در حال پیگیری است بیشتر خبر ندارم.امیدواریم این آقایان را نخرند!

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com