• کدخبر: 8248
  • انتشار خبر: ۱۲:۵۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۴
  • چاپ خبر
رییس آموزش و پرورش کاشان:

سال تحصیلی را هر سال در یک مدرسه خیرساز آغاز می‌کنیم

خدمتی گفت: در این سه سال هر سال، سال تحصیلی را در یک مدرسه خیرساز شروع کردیم و این روندی که امروز آغاز شده است نویدبخش مدارس جدید برای کاشان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، رییس آموزش و پرورش کاشان به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در گفتگو با خبرنگار کاشان اول اظهار کرد: امسال ۵۵ هزار دانش‌آموز در ۳۱۰ مدرسه مشغول به تحصیل خواهند شد و قریب به شش هزار ورودی پایه اول داریم.
خدمتی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس به همه مردم شریف کاشان به بحث خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت: در بحث خیرین شتاب خوبی داریم و الحمد لله امروز حضور گسترده‌ای دارند و امیدواریم که در نقاطی که در خصوص فضای آموزشی مثل خیابان کارگر، فاز دو ناجی‌آباد، مسکن مهر و خیابان نطنز با بحران مواجه هستیم بتوانیم به کمک خیرین مشکلات را حل کنیم.
وی افزود: در این سه سال هر سال، سال تحصیلی را در یک مدرسه خیرساز شروع کردیم و این روندی که امروز آغاز شده است نویدبخش مدارس جدید برای کاشان خواهد بود.
رییس آموزش و پرورش در رابطه با ظرفیت خیرین مدرسه ساز کاشان خاطرنشان کرد: بحث خیرین موضوعی است که به سال‌ها پیش حتی دهه‌های قبل از انقلاب برمی‌گردد و خیرین در کاشان حضور داشتند که با احتساب خیرین قبل از انقلاب تا الآن، بیش از ۱۰۰ خیر مدرسه‌ساز در کاشان داریم که مدارس خوبی هم ساخته‌اند.
به گفته وی از مهر ماه سال گذشته تا به الآن مدرسه ابتدایی دخترانه «مادر»، هشتمین مدرسه خیرساز است که به بهره‌برداری می‌رسانیم و یا در آستانه تکمیل شدن هست و در حال حاضر یک پروژه مدرسه شش کلاسه داریم که توسط دکتر مازوچی در فاز ۲ ناجی‌آباد
خدمتی افزود: یک سری مدارسی هم داریم که نیمه تمام است و خیرین تعهد خودشان را عمل کرده‌اند و آنچه که باید انجام شود تعهد دولت است که امیدواریم با جذب اعتبارات دولتی حدود پنج مدرسه ناتمام را هم به اتمام برسانیم.
رییس آموزش و پرورش کاشان اظهار کرد: به جرئت می‌توانم بگویم که کاشان از لحاظ ظرفیت خیرین مدرسه‌ساز در استان اصفهان واجد رتبه برتر است.
انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com