• کدخبر: 8984
  • انتشار خبر: ۱۱:۰۲ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
  • چاپ خبر
سرمربی سابق تیم هندبال شهرداری کاشان:

‌با نصف بودجه امسال هم تیم قهرمان می‌شد/ از جیب بازیکنان کاشانی به جیب بازیکنان تیم ملی

علیرضا ربیع دولت آبادی مدعی شد دستهای پشت پرده و لابی‌های صورت گرفته باعث شده برای تیم هندبال شهرداری کاشان میلیاردی هزینه کنند و در ادامه افزود: بنده مطمئن هستم با نصف بودجه امسال هم تیم قهرمان می شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، سرمربی سابق تیم هندبال شهرداری کاشان که سال گذشته با این تیم به مقام دوم لیگ برتر هندبال ساحلی کشور رسید، در گفتگو با کاشان اول، تغییرات امسال این تیم را به زیان هندبال کاشان و ظرفیت های بومی این شهرستان دانست.

علیرضا ربیع دولت آبادی گفت: تیم هندبال شهرداری کاشان سال گذشته اگرچه با بودجه کمی بسته شد، اما به لطف خدا در هندبال ساحلی در جایگاه نائب قهرمانی لیگ برتر کشور و در هندبال سالنی جزو ۸ تیم برتر و لیگ ستارگان قرار گرفت.

وی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه و مطالبات پرداخت نشده بازیکنان از سال گذشته افزود: امسال با صحبت‌هایی که با باشگاه و شهرداری کردیم، بنا بود تیمی را روانه مسابقات کنند که بیشتر از نفرات بومی استفاده شود، اما یکباره مدیر عامل جدید، تصمیمی غیر از این گرفت.

photo_2016-11-14_10-53-13

کاپیتان اسبق تیم ملی هندبال ایران ادامه داد: مدیرعامل جدید، بودجه‌ای معادل ۳ برابر سال گذشته برای تیم در نظر می‌گیرد که که واقعا با این بودجه میلیاردی، کاشان می توانست دو تیم در هندبال با مقامهای اول و دوم بدهد!

سرمربی سابق تیم هندبال شهرداری کاشان مدعی شد دستهای پشت پرده و لابی‌های صورت گرفته باعث شده است کاشان، میلیاردی هزینه کند و گفت: بنده مطمئن هستم با نصف بودجه امسال هم تیم قهرمان می شد.

وی ضمن ابراز تأسف از هدررفت بودجه ورزشی شهرداری کاشان، ابراز کرد: اوضاع بد هندبال و فدراسیون عاملی شد تا با لابی‎های که صورت گرفت، بازیکنان تیم ملی بتوانند جایی داشته باشند و قرار دادی را با باشگاهی امضا کنند و این شهرداری کاشان بود که به این ماجرا تن داد.

ربیع دولت آبادی خاطرنشان کرد: با این کار، زحمات کادر قبلی و بازیکنان فصل گذشته تیم را از بین بردند و بنده برای مسئولین کاشان افسوس می‌خورم.

وی افزود: بهتر بود این بودجه صرف زیرساخت‌های ورزش کاشان می‌شد تا اینکه صرف یکسال قهرمانی شود.

سرمربی سابق تیم هندبال شهرداری کاشان در پایان با بیان اینکه مسئولین ورزشی شهرداری کاشان به زودی به حرف من خواهند رسید، تصریح کرد: مسئولین باید کاری کنند که ورزش کاشان و بازیکنان آن، از آن کاشان باشد، نه اینکه با تصمیمات مقطعی به نتایج مقطعی فکر کنند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com