• کدخبر: 9312
  • انتشار خبر: ۱۰:۱۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
  • چاپ خبر
کارشناس سیاسی پس از تصویب داماتو در کنگره آمریکا گفت:

حداقل بگویید ما اشتباه کردیم

جواد نائینی گفت: با شکستی که سرانجام نصیب برجام شد، حداقل تیم مذاکره کننده و دست اندرکاران بیایند و بگویند که ما اشتباه کردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، جواد نائینی در گفتگو با کاشان اول در رابطه با تصویب قانون «داماتو» توسط کنگره آمریکا و تمدید ۱۰ ساله تحریم های ایران گفت: چرا باید اینقدر از نظام هزینه بدهیم تا بفهمیم برجام اشتباه فاحشی بوده است؟

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: وقتی رهبر انقلاب هشدار می داد که آمریکایی ها از پشت خنجر می زنند، رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده توجه نکردند و فرمان رهبری را نگرفتند.

وی افزود: تیم مذاکره کننده، اگرچه از داخل نظام بود، ولی خط قرمزها را رد کرد و آمریکایی‌ها را نشناخت.

نائینی ابراز کرد: با شکستی که سرانجام نصیب برجام شد، حداقل دست اندرکاران بیایند و بگویند که ما اشتباه کردیم.

رئیس سابق شورای اصولگرایان کاشان با بیان اینکه آمریکایی ها در پی نابودی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: اکنون اوباما دارد فرمان ریاست جمهوری آمریکا را به دست یک رئیس جمهور وحشی تر می سپارد.

به گفته وی، وقتی ما هنوز در برجام یک مانده‌ایم، چرا مسئولین دنبال برجام دو و سه هستند؟

نائینی با اظهار نگرانی از نظریه خطرناکی که زمزمه های آن مطرح می شود، تصریح کرد: این نظریه که ما در قضیه برجام، حساب آمریکا را از اتحادیه اروپا جدا کنیم، و نقض برجام توسط آمریکا را نقض برجام توسط اروپایی ها تلقی نکنیم، از اصل برجام خطرناک تر است.

فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاشان در ادامه با بیان اینکه کشتی انقلاب اسلامی، فقط با انقلابی گری جلو می رود، خاطرنشان کرد: سکانداری این کشتی هم فقط به دست انقلابیون ممکن است.

وی با اشاره به راهپیمایی میلیونی مردم در اربعین حسینی گفت: در اربعین، ما به این نکته رسیدیم که «راه قدس از کربلا می گذرد» یعنی چه؟

نائینی در پایان توضیح داد: وقتی ۲۵ میلیون نفر زائر حضرت سیدالشهدا(ع) در اربعین برای لبیک گفتن و اعلام آمادگی به سمت کربلا می روند، یعنی مقدمه تشکیل بسیج مردمی شکل گرفته است و با همین ظرفیت می توان قدس را فتح کرد و از چنگال صهیونیست ها به درآورد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com