• کدخبر: 9560
  • انتشار خبر: ۱:۱۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۱
  • چاپ خبر
در پی موافقت هیئت وزیران با کاهش تعرفه گاز شهر برزک؛

گاز برای برزکی ها ارزان می‌شود

با موافقت هیئت وزیران، تعرفه گاز شهر برزک در چهار ماه پایانی سال بر اساس اقلیم یک (سردسیری) محاسبه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، مدیر روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار کاشان اول، با اشاره به تشکیل مستمر جلسات کمیته مردمی پیگیری کاهش تعرفه گاز مناطق کوهستانی کاشان با حضور مسئولان ادارات مربوطه از تیرماه سال جاری گفت: با موافقت هیئت وزیران، تعرفه گاز شهر برزک در چهار ماه پایانی سال بر اساس اقلیم یک (سردسیری) محاسبه می شود.

حسن صفری افزود: در سه جلسه این کمیته، بررسی علمی تعرفه گذاری قبوض گاز در اقلیم های مختلف انجام شد و شرایط اقلیمی سردسیری منطقه در بخش هایی همچون برزک، نیاسر، قمصر با قوانین موجود به دقت مورد تطبیق قرار گرفت.

وی تصریح کرد: گزارش جمع بندی شده این جلسات با مستندات لازم به منظور کاهش هزینه گاز مصرفی مناطق مورد نظر به مراجع بالاتر از جمله وزارت نفت ارائه شد.

صفری با اشاره به موافقت هیات وزیران با تغییر اقلیم شهر برزک گفت: بر اساس گزارش آبان ماه شرکت ملی گاز ایران، تعرفه گاز چهار ماه پایانی سرد سال در شهر برزک بر اساس اقلیم یک سردسیری محاسبه می شود.

وی به نمایندگی از دکتر سیدجواد ساداتی نژاد، با تشکر از همکاری ادارات و مسئولین خاطرنشان کرد: تحقق این امر با همت و تلاش و همکاری های مناسب بین بخشی دستگاه های مربوطه، شوراهای مناطق و موافقت دولت حاصل شد.

مدیر روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پایان گفت: پیگیری ها و مکاتبات نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به مرحله نهایی رسیده است و به منظور کاهش تعرفه برق منطقه کاشان و آران و بیدگل و محاسبه آن متناسب با مناطق مشابه گرمسیری، و در انتظار موافقت هیات دولت می باشد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com